aquaglowdecor.hr

46 reviews in the last 12 months46 total reviews

Reviews for aquaglowdecor.hr

Filter
Dec 22, 2023
Nedavno sam kupio tuš kabinu od Aquaglowdecor i vrlo sam zadovoljan. Visoke kvalitete, modernog dizajna i jednostavna za montažu. Dostava je bila brza, proizvod je stigao u savršenom stanju. Toplo preporučujem Aquaglowdecor za kvalitetne proizvode i efikasan servis.
Dec 22, 2023
Nedavno sam kupio umivaonik marke Rea na Aquaglowdecor. Umyvka je odlične kvalitete i lijepog dizajna. Dostava je bila brza i učinkovita, proizvod je stigao sigurno zapakiran. Sve pohvale za Aquaglowdecor – preporučujem njihove proizvode i uslugu dostave.
Jul 5, 2023
Kombinacija elegantnog dizajna i iznimne funkcionalnosti čini je savršenom. Vrlo sam impresioniran i sretan s ovom kupovinom. Ako tražite visokokvalitetnu slavinu, ne gledajte dalje od Aquaglowdecor
Jul 5, 2023
Aquaglowdecor je definitivno majstor kada je u pitanju tuš kabine. Njihov proizvod je iznimno izdržljiv i siguran za upotrebu. Uživam u svakom tuširanju
Jul 5, 2023
Ova tuš vrata iz Aquaglowdecora su mi pružila osjećaj prostornosti i elegancije u mojoj kupaonici. Preporučam ih svima
Jul 5, 2023
Tuš vrata iz Aquaglowdecora su vrhunska! Izdržljiva, jednostavna za instalaciju i izgledaju predivno.
Jul 5, 2023
Moja kupaonica je sada elegantnija zahvaljujući tuš vratima iz Aquaglowdecora. Preporučujem!
Jul 5, 2023
Tuš vrata koje sam kupio iz Aquaglowdecora su odlične. Praktična, moderna i visokokvalitetna
Jul 5, 2023
Aquaglowdecor je briljirao s ovim tuš vratima. Izgledaju i funkcioniraju sjajno!