happykoala.gr

41 reviews in the last 12 months41 total reviews

Good

10 days ago
I order a pair of flip flops. They arrived just a few days earlier as I ordered them; colour & size. All great! Thank you

Jan 24, 2024
Χωρίς επαγγελματισμό, ενημέρωση! Πλήρωσα για παραγγελία που δεν υπήρχε απόθεμα γιατί δεν υπάρχει συγχρονισμός του ηλεκτρονικού μαγαζιού και της αποθήκης τους. Αφού τους έστειλα ένα email και μήνυμα στον τηλεφωνητή - αφού δεν υπάρχει οργανωμένο γραφείο - μου έστειλαν ένα μήνυμα ακύρωσης της παραγγελίας μου και θα μου επιστραφούν τα χρήματα σε 10 ημέρες.

Reviews for happykoala.gr

Filter
7 days ago
15 hours ago
Καλησπέρα σας. Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στην ιστοσελίδα μας. Ως ευχαριστώ, σας στείλαμε μια έκπληξη στο e-mail σας :) Εάν χρειάζεστε βοήθεια, είμαστε εδώ για εσάς. Με εκτίμηση, Άννα
Apr 10, 2024
The item I bought fulfilled my expectations.
Apr 23, 2024
Mar 2, 2024
Very bad package. The products arrived almost destroyed.
Mar 7, 2024
Χαίρετε! Λυπούμαστε που δεν μείνατε ικανοποιημένοι με την αγορά σας στον ιστότοπό μας. Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για να κάνουμε αντικατάσταση του προϊόντος που λάβατε. Με εκτίμηση, Άννα
Feb 6, 2024
Feb 9, 2024