happykoala.gr

Good

Reviews for happykoala.gr

Filter
Apr 10, 2024
The item I bought fulfilled my expectations.
6 days ago
Καλησπέρα σας. Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στην ιστοσελίδα μας. Ως ευχαριστώ, σας στείλαμε μια έκπληξη στο e-mail σας :) Εάν χρειάζεστε βοήθεια, είμαστε εδώ για εσάς. Με εκτίμηση, Άννα
IP
IOANNIS P.
ATHENS GREECE
18 hours ago
4 days ago
5 days ago
13 days ago

Order not received

I still have not received my order so I am not sure why you are asking me to review it
3 days ago
Καλημερα σας. Φαίνεται στο σύστημα ότι έχετε ήδη λάβει το πακέτο #GRHK228498. Λυπούμαστε αν υπήρξε καθυστέρηση. Με εκτίμηση, Άννα
Apr 15, 2024
Mar 2, 2024
Very bad package. The products arrived almost destroyed.
Mar 7, 2024
Χαίρετε! Λυπούμαστε που δεν μείνατε ικανοποιημένοι με την αγορά σας στον ιστότοπό μας. Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για να κάνουμε αντικατάσταση του προϊόντος που λάβατε. Με εκτίμηση, Άννα
Mar 25, 2024
ειναι η δευτερη φορά που παραγγελνω τα ιδια παπουτσια. Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημένη
Mar 26, 2024
Mar 14, 2024
prompt delivery, excellent quality product
Mar 15, 2024
Mar 5, 2024
Mar 6, 2024
Mar 8, 2024

comfortable shoes

The product i ordered (comfortable shoes) was of very poor quality, it was heavy with a hard sole, nothing to do with the the advertisement.
Mar 8, 2024
Χαίρετε! λυπάμαι πραγματικά που το προϊόν δεν σας ταιριάζει. Εάν θέλετε, μπορείτε να το στείλετε πίσω και θα σας επιστρέψουμε τα χρήματα για την αγορά σας ή θα ανταλλάξουμε το προϊόν. Λεπτομερείς οδηγίες μπορείτε να βρείτε στον ιστότοπό μας στην ενότητα παραπόνων και επιστροφών. Με εκτίμηση, Άννα
Feb 6, 2024
Feb 9, 2024
Feb 1, 2024
Item as described, fast delivery
Feb 1, 2024
Feb 3, 2024
Feb 5, 2024
Feb 3, 2024
Delivery extended to much
Feb 5, 2024
Καλημέρα σας. Λυπούμαστε πολύ για την ταλαιπωρία που προκλήθηκε από τις καθυστερήσεις παράδοσης. Θα κάνουμε το καλύτερο δυνατό για να διασφαλίσουμε ότι η αποστολή θα φτάσει το συντομότερο δυνατό. Με εκτιμηση, η ομάδα Happykoala.gr
Feb 12, 2024
Item didn’t arrive yet.
Feb 12, 2024
Καλημερα σας! Το δέμα σας στάλθηκε μέσω υπηρεσίας παράδοσης Γενική Ταχυδρομικήμε αριθμό παρακολούθησης 4825793766 Φαίνεται ότι ο κούριερ δεν μπόρεσε να σας παραδώσει το δέμα, γι' αυτό σας προτείνω να επικοινωνήσετε με τη Γενική Ταχυδρομική και να κανονίσετε την εκ νέου παράδοση. Με εκτιμηση, Αννα
Jan 25, 2024
Good quality of the product and fast shipment and delivery.
Jan 30, 2024