happykoala.gr

41 reviews in the last 12 months41 total reviews

Good

11 days ago
I order a pair of flip flops. They arrived just a few days earlier as I ordered them; colour & size. All great! Thank you

Jan 24, 2024
Χωρίς επαγγελματισμό, ενημέρωση! Πλήρωσα για παραγγελία που δεν υπήρχε απόθεμα γιατί δεν υπάρχει συγχρονισμός του ηλεκτρονικού μαγαζιού και της αποθήκης τους. Αφού τους έστειλα ένα email και μήνυμα στον τηλεφωνητή - αφού δεν υπάρχει οργανωμένο γραφείο - μου έστειλαν ένα μήνυμα ακύρωσης της παραγγελίας μου και θα μου επιστραφούν τα χρήματα σε 10 ημέρες.

Reviews for happykoala.gr

Filter
(23)
Reset
7 days ago
Καλησπέρα σας. Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στην ιστοσελίδα μας. Ως ευχαριστώ, σας στείλαμε μια έκπληξη στο e-mail σας :) Εάν χρειάζεστε βοήθεια, είμαστε εδώ για εσάς. Με εκτίμηση, Άννα
3 days ago
Apr 26, 2024
Apr 16, 2024
Apr 23, 2024
Mar 25, 2024
ειναι η δευτερη φορά που παραγγελνω τα ιδια παπουτσια. Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημένη
Mar 26, 2024
Mar 14, 2024
prompt delivery, excellent quality product
Mar 15, 2024
Feb 29, 2024
Mar 5, 2024
Mar 6, 2024
Jan 25, 2024
Good quality of the product and fast shipment and delivery.
Jan 30, 2024
Feb 1, 2024
Item as described, fast delivery
Feb 1, 2024
Feb 3, 2024
Feb 5, 2024
Nov 9, 2023
Nov 10, 2023
Excellent service,beautiful products.
Nov 8, 2023
Αγαπητή Ειρήνη, ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ικανοποιημένη με τα προϊόντα μας. Ελπίζουμε να μας επισκεφτείτε ξανά στο μέλλον. :) Σας ευχόμαστε καλή μέρα. Με εκτίμηση, Άννα
Jan 6, 2024
Jan 9, 2024