Shooos.sk

305 reviews in the last 12 months305 total reviews

Jun 28, 2023
Rýchle doručenie tovaru, profesionálna a príjemná komunikácia. Predajca v obchode na Miletičovej v BA veľmi ochotný a príjemný. Batoh Ospray 👍 a v neposlednom rade výborná cena. Ďakujem.

Jul 14, 2023
I received a wrong item (in different color than I ordered). Luckily my sister is OK with it so I will keep it, but if it was me I would return it. But the shipping was fast, that was nice. Oh and about communication - I have only received one email confirming my purchase, nothing more about expedition and so. I also somehow subscribed for newsletters, which I voluntarily did not do. I've been wondering if this practice is even legal. So therefore the low rating - fast shipping, but overall disappointing. Thank you.

Reviews for Shooos.sk

Filter
Apr 8, 2024
Apr 1, 2024
Mar 27, 2024
Apr 9, 2024
Nie som si istá či sú conversy odtiaľto original. Mam uz niekoľko párov converse topánok z iných obchodov ale tieto sú až podozrivo ľahké a veľmi zapáchajú "čínskym" obchodom.
Answer by Shooos.sk
Apr 10, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Všetok náš tovar je originálny. Ak sa Vám tovar nepáči, viete ho zadarmo vrátiť cez Packetu. Všetky informácie nájdete na tejto stránke. https://return.shooos.sk/shooos/sk_SK S pozdravom, Team Shooos
Mar 25, 2024

Money not refunded

Parcel returned 12.3. , after 13 days money haven't been refunded
Answer by Shooos.sk
Mar 26, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Peniaze posielame do 14 dní od prijatia zásielky, dnes Vám bola suma vrátená. S pozdravom, Team Shooos
Feb 21, 2024
perfect response of the delivery point to my request to return purchased goods. quick and professional.
Mar 13, 2024
Bezproblémové. Bezpečne zabalené. Spokojnosť.
Mar 13, 2024
Perfect service, quick delivery, all good 👍
Mar 11, 2024
Top obchod podľa mňa. Netreba nič meniť
Rýchle dodanie, všetko ok
Mar 10, 2024
Feb 26, 2024
Jan 27, 2024

Topánky sedia👍👍👍

Topánky sedia, veeeeelmi pohodlne. Ak si nájdete svoju velkost, tak iné topánky kupovať už nebudete. Ja som si Birkenstock kúpila za posledný rok 4 pary tenisky, poltopánky, zimné topánky +2pary papuc+2 pary slapky na leto. Podstatne je trafiť sa do velkosti. Veľmi mi pomohla česká webová stránka, kde bolo vysvetlené, že birkenstock ma 2 typy podľa šírky nohy. Majú to poznačené na vložke v topánke. Šľapaj iba obrys znamená širší typ, slapaj vymalovana je pre úzky typ nohy. Už som presvedčila aj manžela. Už ma slapky a tenisky. Rovnako si nevie vynachváliť pohodlie.
Jan 17, 2024
Velmi milo nas prekvapil ochotny predavac v Bratislave na Mileticovej ulici. Tovar sme nakoniec objednali, lebo na predajni nebola farba ktoru sme chceli. Tovar bol dodany v priebehu par dni. Velka spokojnost.
Jan 23, 2024

Super sluzba

Vyber topanok na stranke zodpovedal mojim potrebam, dodanie bolo rychle a nebol problem ani platba na dobierku. 5/5
Jan 22, 2024

Osprey Tempest 20 III

I ordered a backpack Osprey Tempest 20 III and I'm very satisfied with the product, price, and shop too. All good.
Jan 20, 2024

Super!

Bezproblémová objednávka, rýchle doručenie jednoducho všetko tak ako má byť bez jediného problému😄
Jan 19, 2024
Rýchle dodanie a tenisky rovnako krásne ako na obrázku.