QUEST® Profilok | PVC profilok gyártója HU | Otthon | Kert | PRO B2B

101 reviews in the last 12 months104 total reviews

Good

Jan 28, 2024
Meglepően jó a minősége a termékeknek és a honlapjuk is tökéletes. Köszönjük a gyors szállítást. További jó egészséget és kitartást a következő években.

Dec 10, 2023
Sajnos csúnya koszos ragacsos nagyon gáz terméket kaptam . 1 szál PVC sarok védő 6500 Ft kb és plusz posta költseg ami kb 2000 Ft és használni nem lehet a terméket mert úgy néz ki mint amit legalább 8 éve használtak ! Nem rendelek többet az is biztos . Pedig a neten szép termékek voltak .

Reviews for QUEST® Profilok | PVC profilok gyártója HU | Otthon | Kert | PRO B2B

Filter
Feb 1, 2024
Jan 21, 2024
Feb 11, 2024

Run away

they don't send what they promise
Oct 1, 2023
Tetszik az élvédő, amit rendeltem. Szerintem jó termék. Amiben történhetne változtatás, az a weboldalon való kommunikáció. Körülbelüli szállítási idő feltüntetését hiányoltam. Nem tudtam online fizetést eszközölni, mert nem hagyta a weboldal, így csak a szállításkor felárral tudtam fizetni. Köszönöm a szolgáltatásukat! Üdvözlettel
Nov 1, 2023
Nem találtam lehetőséget a megrendelés módosítására. Én például elnéztem a színt. Jó lett volna változtatni. Amúgy gyors pontos, minden ok.
Nov 16, 2023
Nagyon gyorsan megkaptam a rendelésem és a plusz kérésemet is hozzátették gond nélkül. Nagyon meg vagyok elégedve!!!
RE
Ralf E.
Holzgerlingen
Oct 25, 2023

Wie erwartet

Ware wurde schnell und korrekt geliefert,ob sie hält was sie verspricht wird sich in den nächsten Monaten zeigen....
Oct 23, 2023
Remekül bevált
Sep 16, 2023
The product has met the expectations. It looks nice, it was easy to work with and easy to install.
Nov 7, 2023
Color is correct and matarial is very good. Not yet installed.
Oct 19, 2023
Minden rendben volt, ügyfélszolgálat segítőkész 😊
Aug 29, 2023

Magyarország Szolnok

The packaging of the corner profile was torn.
Nov 30, 2023
Gyors, pontos szállítás. Kell ennél több?
Sep 10, 2023
Nagyon gyorsan megkaptam a rendelésem.