belininabytok.sk

Odporúčam, skvelé ceny
Feb 9, 2024
rýchle dodanie, ok
Jun 22, 2023
Zboží přišlo v pořádku a v čase tak, jak bylo deklarováno v nabídce. Skřínka je moc pěkná, jsme velice spokojeni. Pokud budeme opět potřebovat doplnit něco z nábytku, určitě se obrátíme na Belininabytok.sk
Dec 15, 2023
Komunikácia od objednania až po dodanie bola skvelá a načasovanie bolo úplne na mieste. S nákupom som veľmi spokojný a verím, že ho v budúcnosti opäť využijem, vrelo odporúčam všetkým.
Dec 28, 2023
Som veľmi spokojný. Súprava kúpeľňového nábytku vyzerá elegantne, lesklá doska je vysoko kvalitná. Okrem toho je v cene zahrnuté aj umývadlo a zrkadlo. Odporúčam obchod Belini Nábytok
Sep 29, 2023
Veľký výber kuchynských skriniek. Kuchyne sme si zostavili sami podľa vlastných potrieb. Navyše sme si vybrali pracovnú dosku a drez vo farbe, ktorú sme chceli
Aug 11, 2023
Rýchle dodanie, priebežne informovanie o vybavovaní objednávky, príjemná a ústretová komunikácia predajcu. Tovar zodpovedal fotografiám v ponuke.
Jun 20, 2023
Koupili jsme 2 noční stolky, 2 skříně a komodu, jsme spokojeni, sestavení bylo jednoduché a v místnosti vypadají krásně
Oct 23, 2023
Objednávka vybavená promptne, výborná komunikácia s predajcom a prepravcom, tovar bez chyb a poškodenia, spokojnosť
Nov 21, 2023
Všetok objednaný nábytok prišiel v jednej zásielke. Sú už zmontované a vyzerajú naozaj pekne. Veľmi odporúčam :)
Jun 25, 2023
Objednávka prebehla v poriadku a tovar bol doručený v poriadku. Komunikácia s obchodm - nemám čo by som vytkol.
Jun 20, 2023
Mohu jen doporučit, rychlé vyhotovení objednávky, slušné a vstřícné jednání a doručení v naprosté spokojenosti.
Jun 25, 2023
S nákupom aj komunikáciou veľká spokojnosť. Tovar bol doručený v dohodnutom čase super zabalený. Veľká vďaka.
Jun 20, 2023
Jsem spokojena s dodaným zbožím, dodáním i samotným přístupem pracovníků e-shopu při vyřízení mého požadavku.
Oct 17, 2023
Objednávam si z tohto obchodu už dlho a som spokojná. Dostatočný výber a je možné kúpiť pekný nábytok lacno.
Oct 13, 2023
Z tohto obchodu objednávam už dlho a som spokojný. Je tu dostatočný výber a pekný nábytok sa dá kúpiť lacno
Sep 15, 2023
Veľmi dobré a profesionálne služby, rýchle spracovanie objednávky. Veľmi sa mi páči kuchyňa v bielom lesku.
Oct 25, 2023
Objednávka bola doručená skôr, ako bolo oznámené. Tovar prišiel v poriadku s podrobným popisom na montáž.