belininabytok.sk

182 reviews in the last 12 months182 total reviews

Reviews for belininabytok.sk

Filter
Jun 22, 2023
Dobrý den, komoda dorazila zcela v pořádku. Jen ji ještě nemám smontovanou. Ale už teď jsem spokojená.
Jun 20, 2023
Objednané zboží dorazilo v pořádku. Komunikace obchodu dobrá, spokojenost. Byl to již druhý nákup zde.
Jul 24, 2023
Objednane z pohodlia domova bez starosti dovezene a spokojna.
Sep 4, 2023
Som spokojný, kuchyňa veľmi pekná, dobre vyrobená
Oct 4, 2023
Odporúčam tento obchod, majú veľký výber, dodanie na čas, pekný nábytok, dobrá kvalita za malú cenu
Nov 6, 2023
Kuchyňa vyzerá naživo ešte lepšie ako na fotografiách. Som veľmi spokojný. Odporúčam obchod Belini
Dec 29, 2023
Expresné vybavenie objednávky, takže sme si už na Vianoce užívali našu novú kuchyňu. Ďakujeme
Dec 19, 2023
Odporúčam tento obchod, majú veľký výber kuchýň, ktoré si môžete sami zostaviť zo skriniek.
Sep 14, 2023
Všetko od objednania, cez komunikáciu obchodu až po doručenie bolo úplne v poriadku. Ďakujem
Jun 28, 2023
bezproblémová skúsenosť, tovar starostlivo zabalený, kvalitná komunikácia, rýchle dodanie
Dec 6, 2023
stopercentná spokojnosť. krásny nábytok, veľká ochota personálu v vybavovanie telefónov.
Oct 6, 2023
Nábytok vyzerá veľmi pekne s prídavným LED osvetlením, ktoré som si tu tiež zakúpil.
Jun 23, 2023
Zakoupená skříňka dorazila v pořádku, v termínu. Cena odpovídá kvalitě, doporučuji.
Oct 13, 2023
Všetko bolo fajn .Tovar tiež dorazil v poriadku Nič, na čo by som sa mohol sťažovať
Sep 28, 2023
Som veľmi spokojný. Nábytok prišiel veľmi rýchlo, jednoduchá montáž, dobrá kvalita
Sep 22, 2023
Tovar bol dodaný rýchlo. Som veľmi šťastný, že som si opäť kúpil v tomto obchode
Aug 30, 2023
Obchod v pohode komunikacia super dodanie rychle a info o priebehu objednavky
Dec 1, 2023
Skvelý produkt !!! Jednoduchá montáž a manipulácia, perfektný estetický vzhľad
Oct 23, 2023
Prehľadná stránka rýchla objednávka a rýchle dodanie. Tovar dobrý. Spokojnosť.
Sep 6, 2023
Všetko bolo v poriadku .Tovar prišiel tiež v poriadku .Nemám sa na čo sťažovať