FixPart.hu- Logo - reviews

FixPart.hu

3,001 reviews in the last 12 months3,752 total reviews

Oct 25, 2023
Az általam megrendelt alkatrész a honlap szerint raktáron volt, 1 - 3 napra írták a kézhezvételt. Ezzel szemben a hatodik napon mehettem érte a postára személyesen. Pedig házhoz szállításért fizettem önöknél ... Az árú minősége, és a csomagolása tökéletes, le a kalappal a cég előtt! Még aznap be is szereltem a TV-be, tökéletesen működik azóta is. A postához visszatérve, a rendelésnél jó lenne ha lehetne kijelölni átvételi pontot, boxot.

Dec 11, 2023
A weboldalon a termék úgy volt feltüntetve, hogy raktáron. Kézbesítési idő 3-4 nap. Ezzel szemben több mint 1 hete várom a csomagot és a csomag nyomonkövető szerint még mindig Németországban van...

Reviews for FixPart.hu

Latest first
Jun 3, 2023
Könnyen kezelhető webshop, gyors szállítás.
Jun 3, 2023
Minden rendben volt a rendelt termékkel, gyorsak voltak, ajánlom őket!
Jun 3, 2023
The shipment was slow. The communication was zero. The product is good.
Nagyszabolcs049@gmail.com
Jun 2, 2023
minden rendben zajlott
Jun 1, 2023
Nagyon segítőkészek voltak! Köszönöm!

Korrekt ügyintézés

A tévesen érkezett termék helyett szerencsésen megkaptam az eredetileg megrendelt gumigyűrűt teljesen ingyen és nem kellett bajlódni a visszaküldéssel sem, megtarthattuk a másik terméket is. Korrekt ügyintézésnek tartom! Köszönöm.
Jun 1, 2023
Gyors kiszállítás . Termék az eredetivel azonos.
Jun 1, 2023
Nagyon jó, készséges segítség ha nemtudod mire van szükséged azonnal válaszolnak. Gyors szállítás nagyon elégedett vagyok.
Gyors,korekt ügyintézés
May 31, 2023
Communication on product delivery date could have been clearer, otherwise proper descrition, and delivered in 4 days, so I am satisfied!