FixPart.hu- Logo - reviews

FixPart.hu

3,263 reviews in the last 12 months4,456 total reviews

Most relevant positive review

Oct 25, 2023
Az általam megrendelt alkatrész a honlap szerint raktáron volt, 1 - 3 napra írták a kézhezvételt. Ezzel szemben a hatodik napon mehettem érte a postára személyesen. Pedig házhoz szállításért fizettem önöknél ... Az árú minősége, és a csomagolása tökéletes, le a kalappal a cég előtt! Még aznap be is szereltem a TV-be, tökéletesen működik azóta is. A postához visszatérve, a rendelésnél jó lenne ha lehetne kijelölni átvételi pontot, boxot.

Most relevant negative review

Dec 11, 2023
A weboldalon a termék úgy volt feltüntetve, hogy raktáron. Kézbesítési idő 3-4 nap. Ezzel szemben több mint 1 hete várom a csomagot és a csomag nyomonkövető szerint még mindig Németországban van...

Reviews for FixPart.hu

2 days ago

Lett egy új hútönk.

Nagyon örülök, hogy megtaláltam a FIXPartot, mivel van egy nagyon jól működő Bosch hűtő és fagyasztó szekrényünk, de sajnos a hútő résznek a gumi tömítése elszakadt. Mivel nyugdíjasok vagyunk nem engedhetjük meg magunknak, hogy új hűtőszekrényt vagyünk közel 200e Ft-ért. A FixPart ügyfélszolgálata segítségével találtunk megfelelő gumi tömítést ami csak ~19000 Ft-ba került. Megrendeltem és 3 napon belül kiszállították. A férjem a FixPart video-s útmutatása alapján kb10 perc alatt kicserélte, és most tökéletesen működik a hűtőszekrényünk. Köszönet Fix Part.
10 days ago
It is adviceable to reconcile Model No. and part numbers. Unfortunately first I received no useable part . The second shipment was in order ; but I had to ship back the failed part you delivered first and you did not compensate the delivery cost of it .
5 days ago
Már kétszer rendeltem alkatrészt, mindkét alkalommal a weboldal nagyon segít a megfelelő típushoz való kiválasztásában. A fényképek is sokat segítenek. Mindkét alkalommal nagyon gyorsan megkaptam a tökéletes, megfelelő alkatrészt.
7 days ago
Maximálisan elégedett vagyok. Bár 2 terméket rendeltem egyszerre és azt 2 külön csomagban kaptam meg pár nap eltéréssel. Ez nem igazán környezet tudatos. De a termék jó,a csomagolás nagyon precíz,és gyors a kiszállítás. Köszönöm.
Jun 27, 2024
Minden gyorsan lezajlott. 2.nap már megjött a rendelésem. Tetszett hogy van lehetőség rá megnézni az adott alkatrész kompatibilis e a géppel amihez vásároltam. Mindenkinek ajánlom.
6 days ago
A megrendelt termék rendben került kiszállításra. A rendeltetésének megfelelően müködik. Sérelmezem, hogy az ügyfélszolgálathoz intézett üzenetemre nem reagáltak
Jun 30, 2024

Boldogság

Örülök, hogy ilyen gyorsan megkaptam a kért terméket.Boldog vagyok, hogy találtam ilyen tartozékot a hűtőhöz.További sikeres munkát kívánok a cégnek!
Jul 10, 2024
A vásárolt alkatrésszel nagyon elégedett vagyok, Javasolnám, hogy a szállítót cseréljék le ,mert nem 2-3 nap haném 5-6 nap volt a szállítás.
Jul 11, 2024
Az alkatrészek tökéletesen megfelelnek az adott géptípusnak. Megbízható a gépellenörző rész. Jó lenne, ha több kép lenne az alkatrészről.
Jul 12, 2024
Nagyon gyorsan megkaptam az árut! Ettől jobb nem is lehetne! 1 nap múlva megérkezett a hullahopp karikám! Sok sikert a munkájukban!
Jul 5, 2024

Összességében megfelelő termék

A termék tökéletesen passzol. Viszont a zsanérok a gyárihoz képest jóval gyengébb minőségűek, műanyag. A képeken ez nem látszik.
9 days ago
Nagyon jól használható felület. Könnyen megtaláltam az alkatrészt és a szállítás hihetetlenül gyors volt. Mindenkinek ajánlom!
Jul 3, 2024
Correct webshop, easy searching for the right part to fix our oven. Clear info about installation and model specifications.
Jul 11, 2024

Gyari alkatresz beszerzes konnyen

Konnyen megtalaltam a keresett gyari alkatreszt, nehany nap alatt megerkezett. A szallitas lehetett volna gyorsabb
Jul 4, 2024
It's great to have a shop to buy parts of home appliances to fix them, not just drop out and buy a new one.
Jun 30, 2024
Really fast and perfect webshop. I really miss the GlS parcel delivery service, I think they are the best.
AS
Attila S.
Budapest
Jul 12, 2024
Kicsit nehézkes volt, de végül sikerült megtalálni a keresett terméket, aminek az ára mellbevágó volt.
9 days ago
Very quick delivery, appropriate producer. Price is rather high considering a simple plastic part.
8 days ago
Kissé nehézkes kommunikáció a szállitás késéséről, a kiszállított termék teljesen rendben van.
2 days ago
Öreg klímához rendeltem szűrőket, és volt nekik! A csomag gyorsan megérkezett. Minden OK.