FixPart.hu- Logo - reviews

FixPart.hu

2,995 reviews in the last 12 months3,652 total reviews

Oct 25, 2023
Az általam megrendelt alkatrész a honlap szerint raktáron volt, 1 - 3 napra írták a kézhezvételt. Ezzel szemben a hatodik napon mehettem érte a postára személyesen. Pedig házhoz szállításért fizettem önöknél ... Az árú minősége, és a csomagolása tökéletes, le a kalappal a cég előtt! Még aznap be is szereltem a TV-be, tökéletesen működik azóta is. A postához visszatérve, a rendelésnél jó lenne ha lehetne kijelölni átvételi pontot, boxot.

Dec 11, 2023
A weboldalon a termék úgy volt feltüntetve, hogy raktáron. Kézbesítési idő 3-4 nap. Ezzel szemben több mint 1 hete várom a csomagot és a csomag nyomonkövető szerint még mindig Németországban van...

Reviews for FixPart.hu

Latest first
4 days ago
A szállítás során a kommunikációt fejleszteni szükséges. Időben hívjanak, és ne csak megérkezzenek.

Korrekt

Teljesen korrekt és gyors volt. Esetleg, ha egy olcsóbb futár, az utánvét jól működött. Így egyszerre két tepsi pogi sül a régiekkel.
exact constructive anwer
Fast
5 days ago
Gyors ügyintézés, segítőkész munkatársak,rendelésem másnap már meg is kaptam köszönöm szépen

2040Budaörs, Puskás Tivadar út 55

Tökéletes kiszolgálás!!
Ok

Hamisan feltüntetett raktárkészlet

Az általunk megrendelt termék nem volt raktáron pedig a hírdetésben azt írták, hogy raktáron van. 1 napot ígértek szállításnak amit utána 3 napra módosítottak. Majd a 3. nap után újra módosítottak de a terméket arra az időpontra sem kaptuk meg. Miután emailt írtam nekik közölték, hogy a termék nincs raktáron és nem is tudják mikorra szállítja le a beszállító. Végül másfél hét után megérkezett a termék.
Answer by FixPart.hu
5 days ago
Jó napot, sajnálattal hallom, hogy nem kapta meg a rendelését időben. Látom, hogy valóban volt némi késedelem, mert a termék nem volt raktáron. Őszintén elnézést kérünk ezért. Látom, hogy a megrendelését már kiszállították. Ha még mindig van valami probléma, kérjük, értesítsen minket. Bram, FixPart ügyfélszolgálat
5 days ago
A magyar posta aki az árut kihozta minősíthetetlen.Ha jót akarnak maguknak azonnal megszakítanak minden kapcsolatot evvel a fidessz bagázzsal.
Answer by FixPart.hu
5 days ago
Jó napot, sajnálattal hallom, hogy nem kapta meg a rendelését időben. Sajnos a szállítás kissé késett, amiért elnézést kérünk. Ha még mindig van valami probléma a termékkel, kérjük, értesítsen minket. Bram, FixPart ügyfélszolgálat

Nagyon jól oldalt

gyors szállítás, nagyon kedvező ár, eredeti anyag. Nagyon ajánlom ezt az oldalt köszönöm.
5 days ago
Gyors ügyintézés,szállítás. A háztartási gépnek megfelelő alkatrész listájának sokasága modellszám alapján.
5 days ago
Minden rendben volt. Az alkatrész egy az egyben passzolt a gyári helyére. Külön öröm volt, hogy kaptam hozzá csavarokat is, ami a súlyt rögzíti a helyére. Bár a régiek is megvoltak, de akkor is.
5 days ago
Helped to find the right spare parts and I got it very soon😉!