FixPart.hu- Logo - reviews

FixPart.hu

3,013 reviews in the last 12 months3,771 total reviews

Oct 25, 2023
Az általam megrendelt alkatrész a honlap szerint raktáron volt, 1 - 3 napra írták a kézhezvételt. Ezzel szemben a hatodik napon mehettem érte a postára személyesen. Pedig házhoz szállításért fizettem önöknél ... Az árú minősége, és a csomagolása tökéletes, le a kalappal a cég előtt! Még aznap be is szereltem a TV-be, tökéletesen működik azóta is. A postához visszatérve, a rendelésnél jó lenne ha lehetne kijelölni átvételi pontot, boxot.

Dec 11, 2023
A weboldalon a termék úgy volt feltüntetve, hogy raktáron. Kézbesítési idő 3-4 nap. Ezzel szemben több mint 1 hete várom a csomagot és a csomag nyomonkövető szerint még mindig Németországban van...

Reviews for FixPart.hu

Latest first
(85)
Reset
Oct 12, 2023
Oct 16, 2023
Jó napot, sajnálattal hallom, hogy nem a megfelelő terméket kapta. Elküldtük Önnek az utasításokat, amelyek lehetővé teszik a termék visszaküldését. Lehet, hogy a spamben landolt, ezért kérjük, ellenőrizze ott is. Juliette, FixPart ügyfélszolgálat
Oct 9, 2023
Oct 4, 2023

IKEA hűtőszekrényhez üveglap

IKEA hűtőszekrényhez rendeltem a mélyhűtő mély polc alá üveglapot, a rendelési oldalon megadott keresési feltételekkel. A kiszállított üveglap mérete nem volt megfelelő (sokkal nagyobb). A visszáru kérelmet rögtön kiállítottam, majd kérésük alapján elküldtem a kért cimke képét is. A mai napig semmilyem válasz nem érkezett.
Oct 9, 2023
Jó napot, sajnálattal hallom, hogy . Felvettük Önnel a kapcsolatot, hogy megnézzük, mit tehetünk Önért. Elnézést kérünk a kellemetlenségért. Juliette, Ügyfélszolgálat FixPart
Sep 27, 2023
The item I ordered was late, I wrote to your costumer service and I did not get a reply at all.
Sep 21, 2023
Egy Holland Cég, magyarországi képviselet nélkül, telefonos ügyfélszolgálati elérhetőség nélkül. Mind erre nem lenne szükség, ha használható alkatrészt küldenének az ügyfélnek készülékéhez. Nincs információ, hová lehet Magyarországon a terméket visszaküldeni 14 napos elállás esetén. Nincs információ a visszatérítés menetéről. Kapcsolatfelvételi lehetőség 0. Természetesen a hibát Önmagamban kell kereseni, nem voltam eléggé elővigyázatos. A 25000 Ft-os nyeremény helyett megelégednék a termék árának a visszatérítésével is.
Sep 10, 2023

E-mail címem:awny00@ hotmail. com

Igen gyenge. A reklámokon látható , hogy a készülék képes nem csak szívni folyni is ami ezen a készüléken csak hosszabb töltés után igen beszivást produkál. Az a készülék mint egy játék porszívó. A reklám kész át verés.
Sep 2, 2023
To deliver the correct item. Your product doesn't suit to my refriferetor. I need a change
Sep 5, 2023
Good day, I am sorry to hear that the product does not fit your device. We have contacted you to see what we can do for you. Our apologies for the inconvenience. Michèle, FixPart customer service
Aug 18, 2023
Sajnos nem válaszoltak a vissza küldő emailre
Aug 18, 2023
Aug 12, 2023
Megrendeléskor a termék szállítással együtt 19418ft volt.Amiről elektronikus számlát is kaptam.Majd a csomag átvételekor ez az összeg 21318ft lett.Erről már papír alapú számlát kaptam.Egy ugyanazon termékről két különböző érékü számla???😡
Aug 11, 2023
Egy nagy nulla az ügyfélszolgálat
Aug 9, 2023
Sajnos nem azt kaptam amit rendeltem nem egyezik meg a rendelt daráló késének a méretével így csalódtam
Aug 8, 2023
Nem azt az árut kaptam, amit rendeltem.
Aug 7, 2023
Aug 6, 2023
I payed two items but received only one
Aug 8, 2023
Good day, At the time of your order, we unfortunately did not have all products in stock (anymore). The products we did have in stock have already been sent to you, so you don't have to wait for those. The other part of the order will be delivered later. Michèle, FixPart customer service
Jul 31, 2023
Jul 20, 2023

Nem kaptam meg az alkatrészt amit hirdettek és megrendeltem!

Mind a mai napig nem kaptam meg a megrendelt alkatrészt a hűtőhöz! Két kicsi gyermekkel kánikulában itt vagyunk egy pici ital hűtőt használunk mert várjuk az alkatrészt de még visszajelzést sem kaptunk arra hogy mikor várható hogy megkaphatjuk.
Jul 21, 2023
Jó napot, A megrendelésének időpontjában sajnos nem volt minden termék raktáron (már). A raktáron lévő termékeket már elküldtük Önnek, így azokra nem kell várnia. A rendelés többi részét később fogjuk kiszállítani. Bram, FixPart ügyfélszolgálat
Jul 9, 2023

Ezen van még mit javítani

A web oldal jól használható bár a képek egy kicsit csalókák, nem mindig egy értelmű az árú mérete. A kiküldött alkatrész törött és nem egyforma a két megrendelt azonos cikkszámú alkatrész. A csomagolás elnagyolt és az alkatrészek mozognak a dobozban. A termék visszaküldésével sok a gond: nem lehet az ügyfél szolgálatot telefonon elérni, nincs egyértelműen leírva mi a teendő és mi a menete a dolognak. Az viszont le van írva hogy a cég semmiért sem vonható felelősségre és minden a vevőt terheli.
Jul 11, 2023
Jó napot, sajnálattal hallom, hogy a terméket nem jó állapotban szállították. Felvettük Önnel a kapcsolatot, hogy megnézzük, mit tehetünk az Ön érdekében. Elnézést kérünk a kellemetlenségért. Bram, FixPart ügyfélszolgálat
Jul 5, 2023
so that they provide real photos of the desired product and do not mislead the customer
Jun 30, 2023
I have returned a product to you and got no money back!!! It’s been a month. Nobody has been replying. Horrible service!