FixPart.hu- Logo - reviews

FixPart.hu

3,001 reviews in the last 12 months3,752 total reviews

Oct 25, 2023
Az általam megrendelt alkatrész a honlap szerint raktáron volt, 1 - 3 napra írták a kézhezvételt. Ezzel szemben a hatodik napon mehettem érte a postára személyesen. Pedig házhoz szállításért fizettem önöknél ... Az árú minősége, és a csomagolása tökéletes, le a kalappal a cég előtt! Még aznap be is szereltem a TV-be, tökéletesen működik azóta is. A postához visszatérve, a rendelésnél jó lenne ha lehetne kijelölni átvételi pontot, boxot.

Dec 11, 2023
A weboldalon a termék úgy volt feltüntetve, hogy raktáron. Kézbesítési idő 3-4 nap. Ezzel szemben több mint 1 hete várom a csomagot és a csomag nyomonkövető szerint még mindig Németországban van...

Reviews for FixPart.hu

8 days ago
9 days ago
10 days ago
12 days ago
they didn't send what I ordered
12 days ago
Good day, we are sorry to hear that you did not receive the correct product. We have contacted you to see what we can do for you. Our apologies for the inconvenience. Bram, FixPart customer service
12 days ago
A megrendelt árú minősége kiváló. A megrendelés és a termék átvétele közti idő kicsit hosszadalmas.
12 days ago
Hűtőventilátort rendeltem.A ventilátor lapátot nem kaptam hozá.
12 days ago
Jó napot, sajnálattal hallom, hogy nem kapta meg a rendelését. Úgy látom, hogy már ki kellett volna szállítani. Felvettük Önnel a kapcsolatot, hogy rendezzük a dolgokat. Bram, FixPart ügyfélszolgálat
May 4, 2024
May 2, 2024
A szállítás során a kommunikációt fejleszteni szükséges. Időben hívjanak, és ne csak megérkezzenek.
May 1, 2024
A magyar posta aki az árut kihozta minősíthetetlen.Ha jót akarnak maguknak azonnal megszakítanak minden kapcsolatot evvel a fidessz bagázzsal.
May 2, 2024
Jó napot, sajnálattal hallom, hogy nem kapta meg a rendelését időben. Sajnos a szállítás kissé késett, amiért elnézést kérünk. Ha még mindig van valami probléma a termékkel, kérjük, értesítsen minket. Bram, FixPart ügyfélszolgálat
May 1, 2024
Folyamatos adatközlés, és a szolgáltatás gyorsasága.
Apr 30, 2024
Apr 29, 2024