Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,889 reviews in the last 12 months10,345 total reviews

Oct 7, 2023
Potešil ma tovar, ktorý som si objednal. Vylepšiť môžete najmä to, že prestanete ponúkať dva kusy tovaru, pričom jeden je dobrý, žiadaný a ten druhý už menej. Nechajte na nás, zákazníkov, aby sme si vybrali čo a koľko kusov si máme kúpiť. Ďalej kupujte u výrobcu také nohavice, ktoré nie sú enormne široké (napr. spodná šírka 22 cm pri veľkosti L; koľko musí byť potom šírka pri veľkosti XXXL), lebo také už dávno nie sú v móde.

Dec 4, 2023
Rozhodne kvalita a cena a samozrejme výber darčekov zatiaľ ako darček som dostal od vás termo batoh ktorý sa rozpadol. Ladvinku ktorá je skôr na chrbte ako na boku. Budík s drôtom namiesto antény aaa ako ospravedlnenie som dostal za tieto nepodarky od atlas fór men krásne pánske hodinky po dvoch dňoch však rozpadol sa ciferník :( tomu sa už povie medvedí dar zo začiatku boli tam super oblečenie za nízke ceny teraz tam vidím 80 %zlavu na bundu pred 3 mesiacmi ktorá stojí rovnako ako pred tým nemení sa cena iba zľava aakoze pôvodná cena napríklad flísová bunda za 30€ po 3 mesiacoch je tam 80%zlava len za 29.90 :)! To ako fakt ? Zo začiatku tam boli super ceny ale dnes pod 10 € nekúpite a slipy fotky nepodarkov darčekov dodám neskôr

Reviews for Atlas For Men Slovensko

(26)
Reset
Apr 2, 2024
Reklamacia výmena objednavky trvá priliš dlho a neviem či sa vobec dočkám
Apr 3, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. V priebehu dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov pre vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Apr 10, 2024
Neviem ešte ohodnotiť moju objednávku, nakoľko mi ešte nebola doručená!
Apr 11, 2024
Mar 3, 2024
Objednal som si sadu 2 pánskych polokošieľ s dlhým rukávom Sporting Club, za ktoré som už aj zaplatil a Vy ste mi poslali nohavice. Nohavice som Vám vrátil aj s formulárom na vrátenie tovaru. Prešiel už týždeň a ešte som nedostal objednané polokošele. Vladimír Baldovský
Mar 4, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 22, 2024
Dva kusy opasky. Namiesto 135 cm. Dlžka 155 cm.
Mar 25, 2024

Feb 26, 2024
Mate tam zmätky
Feb 27, 2024
Jan 30, 2024

Vymena bund XXL za XL....boli bundy…

Vymena bund XXL za XL....boli bundy pokrčené a uz niekym nosené a špinavé
Jan 31, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s doručením. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Jan 25, 2024

Zlé velkosti, nesedia s tabulkami.

Bolo by fajn, keby sedeli velkosti podla tabuliek.
Jan 26, 2024
Dobrý deň, je nám ľúto, že nie ste spokojný s našimi veľkosťami. Rozmery, ktoré uvádzame v katalógu, sú rozmery ľudskej postavy, produkty sú tak o niečo väčšie. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
Jan 22, 2024
Stali ste šmejdami
Jan 23, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Vaša reakcia nás veľmi mrzí. Ak nám priblížite, čo môžeme z Vášho pohľadu urobiť lepšie, aby sme mali 5 hviezdičiek (5 = veľmi spokojný / á), budeme veľmi radi a prípadný nedostatok sa pokúsime napraviť. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
Jun 12, 2023
Pri poslednej objednávke som omylom udal veľkosť L, ale hneď po odoslaní objednávky som to chcel zmeniť na XXL. Bohužiaľ mi to nechceli zmeniť a tak som obdržal tovar s nesprávnou veľkosťou. Čudujem sa, že sa to hneď nedalo opraviť a mohli sme si ušetriť prácu. Pri ostatných eshopoch to bežne robia. Naviac som v rámci tejto objednávky dostal aj tovar, ktorý mám správnu veľkosť, ale bol poškodený. Som z toho sklamaný a neviem, či budem u Vás ešte nakupovať. S pozdravom J. Haviar
Jun 13, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Sep 28, 2023
Nalakate ľudí na darčeky ktoré vyzerajú v katalógu fajn no keď prídu domov neviete či sa máte smiať či plakať termo batoh čo sa vám rozpadne po 4 hodinách v rukách alebo fajkovy rádio budík na tuskove batérie čo vyzerá jak videokazeta s displejom čo sa týka oblečenia som spokojný čo bolo malé to bez problémov sa vymenilo len tie trápne darčeky si odpustite :) l
Sep 29, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi darčekmi. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
PP
Palčinský P.
Ružomberok Slovakia
Dec 6, 2023

dodávka nesprávnej veľkosti pri lyžiarskej bunde

Napriek tomu, že v potvrdení objednávky ako aj na faktúre bola pri lyžiarskej vetrovke ( M4154 ) uvedená veľkosť L dodali ste mi veľkosť XL. Vetrovku som vrátil s požiadavkou o výmenu za požadovanú veľkosť. Doposiaľ žiadna reakcia z vašej strany objednávka c 54422636 zo dna 21.11.2023, faktúra 43879420
Dec 7, 2023
May 19, 2023

kritické!

2x objednaný a potvrdený tovar som nedostal.Darček Meteostanica s rádiom tým pádom som premeškal.Žiadne upozornenie, že je potrebné ešte niečo doplniť(stlačiť)nie je avizované len avizované poďakovanie za objednávku a to je všetko!
May 26, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi službami. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
May 1, 2023

Farba tovaru a chybný darček

Tovar farebne nezodpovedal tomu čo bolo zobrazené v katalógu a darček je asi chybný pretože na hodinkách každý deň približne v rovnakom čase zastane veľká ručička a boli ponúkané 2 vymeniteľné remienky a v zásielke bol iba jeden
May 2, 2023
Jul 3, 2023

Vaše tzv. "darčeky zadarmo" sú bohužiaľ totálny brak.... rádiá, slúchadlá, peňaženky atď. Tovar je ešte ako-tak párkrát nositeľný, ale potom, bohužiaľ, pripomína skôr handru... Som z Vášho tovaru veľmi sklamaný...
Jul 4, 2023
Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi darčekami a produkty . V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať pre vyriešenie problému. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
Jul 31, 2023
Nie je dôležité pozerať na kvalitu len drahým veciam, ale pozrime sa na kvalitu aj lacným veciam napríklad vreckový nožík, ktorý chcete dať vnukovi, no nedokážete ho otvoriť ani vy ( veď to je len 5 E)
Aug 1, 2023
Dec 8, 2023
Stalo sa mi ze som poslala objednavku postou a tovar mi neprisiel ale ani ma neinformovali ci dostali objednavku ani ci poslu tovar a kedy. Posledna zasielka prisla
Dec 11, 2023
Nov 16, 2023
Skúste Vaše miery označiť tak abykeđ si kúpim košelu/popelinovú/ a keď flisovú aby som si nemusel kupovať normálnu svoju veľkosť a potom sloník.ďakujem
Nov 17, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Počas dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov na vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Jun 12, 2023
Dodanie objednaného tovaru trvalo skoro mesiac. Firma chce nákup uskutočniť do 10 dní. Je e kto neférové voči klientom Nestalo sa to prvý raz.!!!
Jun 13, 2023
Dec 4, 2023
Opraviť veľkostné tabulky. Objednal som si dve čiapky rovnakej veľkosti. Jedna mi je dobrá, no druhá je veľmi malá - možno detská...
Dec 6, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Tím nákupcov bol už na toto upozornený a počas nasledujúcich mesiacov budú všetky veľkosti prepracovávať. Verím tak, že s nami budete opäť spokojný. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.