Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,802 reviews in the last 12 months10,428 total reviews

Oct 7, 2023
Potešil ma tovar, ktorý som si objednal. Vylepšiť môžete najmä to, že prestanete ponúkať dva kusy tovaru, pričom jeden je dobrý, žiadaný a ten druhý už menej. Nechajte na nás, zákazníkov, aby sme si vybrali čo a koľko kusov si máme kúpiť. Ďalej kupujte u výrobcu také nohavice, ktoré nie sú enormne široké (napr. spodná šírka 22 cm pri veľkosti L; koľko musí byť potom šírka pri veľkosti XXXL), lebo také už dávno nie sú v móde.

Dec 4, 2023
Rozhodne kvalita a cena a samozrejme výber darčekov zatiaľ ako darček som dostal od vás termo batoh ktorý sa rozpadol. Ladvinku ktorá je skôr na chrbte ako na boku. Budík s drôtom namiesto antény aaa ako ospravedlnenie som dostal za tieto nepodarky od atlas fór men krásne pánske hodinky po dvoch dňoch však rozpadol sa ciferník :( tomu sa už povie medvedí dar zo začiatku boli tam super oblečenie za nízke ceny teraz tam vidím 80 %zlavu na bundu pred 3 mesiacmi ktorá stojí rovnako ako pred tým nemení sa cena iba zľava aakoze pôvodná cena napríklad flísová bunda za 30€ po 3 mesiacoch je tam 80%zlava len za 29.90 :)! To ako fakt ? Zo začiatku tam boli super ceny ale dnes pod 10 € nekúpite a slipy fotky nepodarkov darčekov dodám neskôr

Reviews for Atlas For Men Slovensko

(90)
Reset
Feb 4, 2024
neberie nam kombinovat s promo kodom aby som neplatil dopravne
Feb 5, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Aj vďaka nej môžeme naše služby naďalej vylepšovať. Promo kódy nie je možné kombinovať. Jeden promo kód na objednávku. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Feb 5, 2024
Neúplná dodávka.Stalo sa mi to prvýkrát.
Feb 6, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívnu skúsenosť s nákupom u nás. Chýbajúci produkt sme vám po telefonickom kontakte doposlali. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Feb 11, 2024
Letáky nie sú jasné, skreslené
Feb 12, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pripomienku, dáme si na to do budúcnosti pozor. Aj vďaka nej môžeme naše služby naďalej vylepšovať. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men.
Jan 8, 2024
Posledná objednávka,papuče dámske s kožušinkou,stielka bola zle nalepená,do polovice nebola zasunuta do špice.Samisme si opravovali,nechceli sme znova baliť a chodiť na poštu,ťažkosti s chodením nám to neumoznuli
Jan 9, 2024
Feb 3, 2024
Rychlosť dodávky
Feb 5, 2024
Dobrý deň, sme veľmi radi, že ste s nami spokojní. Urobilo by nám veľkú radosť, keby ste nám za to dali všetkých 5 hviezdičiek. Moc ďakujeme a prajeme krásny deň Tím Atlas For Men
BK
Brano K.
Bratislava SLOVAKIA
Jan 25, 2024
ceny znižit
Jan 26, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Aj vďaka nemu vylepšujeme služby a produkty Atlas For Men. Ceny sa snažíme držať čo najnižšie aj keď náklady sa zvyšujú. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Jan 25, 2024
Jan 26, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Ak nám priblížite, čo môžeme z Vášho pohľadu urobiť lepšie, aby sme mali 5 hviezdičiek (5 = veľmi spokojný / á), budeme veľmi radi a prípadný nedostatok sa pokúsime napraviť. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
Jan 16, 2024
Jan 17, 2024
Jan 9, 2024
Jan 10, 2024
Dec 6, 2023
Oct 9, 2023

Neumožnenie doplnenia elektronickej objednávky

Dnes som mala záujem doplniť internetovú objednávku , ktorú som zaslala pred niekoľkými hodinami o jeden tovar . Po telefonickom hovore mi toto nebolo umožnené s tým , že moja elektronická objednávka už bola postúpená ďalej . Podobná vec sa mi stala nedávno a mojej žiadosti bolo vyhovené, z toho dôvodu mám pocit , že sa jedná viac o neochotu ako objektívne príčiny .
Oct 10, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi službami. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Jun 4, 2023
Nepáči sa mi ,že sa na zásielku nepíše tel.číslo zakazníka a kuriér sa nemá ako kontaktovať so zakazníkom.Mam s tým zlé skúsenosti ,potom musím hladať kde mám balík uložený,darmo som napísaka do poznámky prosim uviesť moje tel.číslo na zásielku,nestalo sa tak.Pri vyplnení údajov by sa mohlo uvádzat aj tel .číslo pre uľahčenie práce kuriérskej spoločnosti. Ďakujem
Jun 5, 2023
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimislužbami. Vaše telefonné číslo sme nemohli uviesť lebo ste nám ho neuviedla. Vo Vašej registrácii je uvedená emailová adresa, na ktorú sme Vám poslali info o odoslůaní zásielky a kde Vás tiež pošta informuje o doručení. Budeme radi, ak nám zavoláte na číslo 02 584 191 38, kde Vám naše operátoky rady pomôžu a telefonné číslo doplnia do registrácie. Ďakujeme za pochopenie. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
Aug 17, 2023

Nákupy dobré aj nekvalitné.

Niektoré nákupy doplnili môj šatník a kvalita bola dobrá ( nohavice, tričká, vetrovka), ale zażil som aj sklamanie z kvality produktu. Namiesto teplákov pyžamové nohavice, športové topánky nízkej kvality a pod. Darčeky sú poväčšine bezcenné. Úzky sortiment sa opakuje v rôznych farbách.
Aug 18, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Sep 24, 2023
Potešil ma svetrík,čo som si objednala,ale kvalita nezodpovedá cene,ja som dlhé roky plietla z rôznych materiálov vlny, tak že poznám kvalitu, pri vašom výrobku píšete že je možno prať pri 30 stupňov v práčke,ale pri tej kvalite neviem či ho ešte oblečiem po prvom vypraní v rukách.
Sep 25, 2023
Jul 3, 2023
Darček čo som dostal, radiobudík s baterkou- pri pokuse nastaviť rádio po pár sekundách sa rozsvietil celý displej a všetko sa vynulovalo a po pár zapnutiach batrky sa táto už nedala zapnúť. Ak máte dávať takéto darčeky nedávajte radšej nič
Jul 4, 2023
Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi darčekami. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať pre vyriešenie problému. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
Jun 6, 2023
Výrobky sú priemernej kvality, veľmi dlho nevydržia, ja mám jednu bundu od vás, ktorá je tvrdá ako keby bola z nejakého drôtu. Čo je na tom dobré? To, že si môžeme na novú sezónu zasa kúpiť niečo nové a lacné.
Jun 7, 2023
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. Radi by sme Vám pripomenuli, že ak s produktom nie ste spokojný, môžete nám ho vrátiť a my Vám peniaze vrátime. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
Dec 28, 2023
Hocijaku obuv uz od vas neobjednam je te jedna katastrofa. A opasok je pridlhy a dierky su az na konci. Myslim ze posledny krat som od vas nieco objednal. Najdem si iny obchod.
Dec 29, 2023
Nov 20, 2023

Nespokojnosť!

Niekde sa vyskytol vírus, lebo ste mi poslali 3x to isté, v takýchto prípadoch by ste mali telefonicky si vyžiadať potvrdenie objednávky!!! a nie slepo posielať blbosti!!!
Nov 20, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Počas dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov na vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Dec 4, 2023
sklamaný som sľúbili k nákupu darček a nič neprišlo - už sa nedám natiahnuť na klamlivú reklamu. Objednávam už dosť dlho, ale zrejme končím nájdem si serioznejší eshop.
Dec 6, 2023
Jun 22, 2023

Nedostatočná kvalita výrobkov

Dodaný tovar má výrobné chyby je teda partiovy, preto asi tie zľavy. Vyzerá to ako by ho vyrábali v rozvojových krajinách. Vzory a farby nezodpovedajú obrázkom.
Jun 23, 2023