Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,802 reviews in the last 12 months10,428 total reviews

Oct 7, 2023
Potešil ma tovar, ktorý som si objednal. Vylepšiť môžete najmä to, že prestanete ponúkať dva kusy tovaru, pričom jeden je dobrý, žiadaný a ten druhý už menej. Nechajte na nás, zákazníkov, aby sme si vybrali čo a koľko kusov si máme kúpiť. Ďalej kupujte u výrobcu také nohavice, ktoré nie sú enormne široké (napr. spodná šírka 22 cm pri veľkosti L; koľko musí byť potom šírka pri veľkosti XXXL), lebo také už dávno nie sú v móde.

Dec 4, 2023
Rozhodne kvalita a cena a samozrejme výber darčekov zatiaľ ako darček som dostal od vás termo batoh ktorý sa rozpadol. Ladvinku ktorá je skôr na chrbte ako na boku. Budík s drôtom namiesto antény aaa ako ospravedlnenie som dostal za tieto nepodarky od atlas fór men krásne pánske hodinky po dvoch dňoch však rozpadol sa ciferník :( tomu sa už povie medvedí dar zo začiatku boli tam super oblečenie za nízke ceny teraz tam vidím 80 %zlavu na bundu pred 3 mesiacmi ktorá stojí rovnako ako pred tým nemení sa cena iba zľava aakoze pôvodná cena napríklad flísová bunda za 30€ po 3 mesiacoch je tam 80%zlava len za 29.90 :)! To ako fakt ? Zo začiatku tam boli super ceny ale dnes pod 10 € nekúpite a slipy fotky nepodarkov darčekov dodám neskôr

Reviews for Atlas For Men Slovensko

(90)
Reset
Jun 2, 2023

Nízka kvalita tovaru pri plných cenách...

Tovar nezodpovedá kvalitou prezentácii na fotkách, časté sú výrobné chyby v spracovaní, čo zodpovedá cene pri zlacnené. Bez zníženia ceny je to predražené.
Jun 5, 2023
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. Radi by sme Vám pripomenuli, že ak s produktom nie ste spokojný, môžete nám ho vrátiť a my Vám peniaze vrátime. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
Dec 4, 2023
Prisla mi ina velkost ako som objednal - asi je to prepoctom v tabulke medzi XX.. velkosyami a cislami. Asi musim ist do kamenneho obchodu a skusat.
Dec 6, 2023
Dobrý deň, je nám ľúto, že nie ste spokojný s našimi veľkosťami. Rozmery, ktoré uvádzame v katalógu, sú rozmery ľudskej postavy, produkty sú tak o niečo väčšie. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
Oct 3, 2023
Priemerná až podpriemerná kvalita, často to vyzerá ako chybný partiový tovar. Obrázky v ponuke nezodpovedajú reálnemu vzhľadu a kvalite
Oct 4, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Dec 31, 2023
Prv my prišla objednávka z decembra,až tak objednávka z novembra ?! To čo som chcel mať pod stromček som dostal až po vianociach.
Jan 2, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Je pravda, že niektoré produkty majú veľký úspech a rýchlo sa vypredajú alebo aspoň niektoré veľkosti. Stále sa snažíme sklad dopĺňať a pridávať nové produkty. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
Aug 19, 2023

Zle našité futro

S tovarom som nebola spokojná. Na Safari bunde bolo zle našité futro na rukáve. Vrátila som Vám ju. Zatiaľ čakám na vyjadrenie.
Aug 21, 2023
Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať na doriešení problému. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
Dec 2, 2023
Veľkosť nesúhlasila s tabuľkou veľkostí. Vetrovka a sveter boli o 2 čísla väčšie ako podľa rozmerov v tabuľke mali byť.
Jul 17, 2023
Tovar nebol taký aký som si predstavovala, kvalita - bola dosť umelina, nie bavlna. Dávam prednosť bavlne.
Jul 18, 2023
Jun 17, 2023
Oceňujem rýchlosť vybavenia objednávky. Nie celkom som spokojná s dodržaním veľkostí objednaného tovaru
Jun 19, 2023
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s veľkosťami našich produktov. Radi by sme Vám pripomenuli, že ak s produktom nie ste spokojná, môžete nám ho vrátiť a my Vám peniaze vrátime. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
Nov 23, 2023
Potešila ma vetrovka, s ňou som spokojná, ale nôž mohol byť lepší. Vyzeral ako keby nebol doopracovaný.
Nov 24, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Počas dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov na vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Jun 19, 2023
Mate krásne veci, v rovnakej i pri vačších veľkostisch, no viacej pre pánov a menej pre ženy.
Jun 20, 2023
Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Sústredíme sa na pánsku módu, vidno aj podla názvu firmy. Dámsky tovar pravidelne aktualizujeme o nové kúsky. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
BK
Brano K.
Bratislava SLOVAKIA
Jul 13, 2023
znižujte ceny a kvalita nie je super, vlastná skúsenosť. Po prvom praní sú na tričku šmuhy
Jul 14, 2023
Nov 23, 2023
Damske nohavice velkostou nezodpovedali a flanelove pyzamo nebolo flanelove ale bavlnene.
Nov 24, 2023
Aug 19, 2023
Posledný tovar bol zašpinený. Myslela som si že po vyprani to zmizne. Bohužiaľ nezmizlo
Aug 22, 2023
Jun 6, 2023

Čo píšete nie je vždy pravda. Napríklad ľahké obúvanie.... no manžel to neobuje.
Jun 7, 2023
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. Radi by sme Vám pripomenuli, že ak s produktom nie ste spokojná, môžete nám ho vrátiť a my Vám peniaze vrátime. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
JA
jakubove a.
lučenec
Dec 7, 2023
problémové objednávanie cez telefon. na reklamácie a dotazy poštou nereagujete.
Dec 8, 2023
Jun 26, 2023
Tovar fajn, dodanie rýchle akurát škoda že sľubovaný darček k objednávke nebol.
Jun 27, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi službami. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
May 14, 2023

Ops, kdesi sa stala chyba.

Dostal som to, čo som si objednal, ale nie v takom sortimente, ako som chcel.
May 15, 2023
Jul 1, 2023
Jednaká veľkosť vo vašej firme vôbec nie je jednaká... A o dosť!!!
Jul 7, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Tím nákupcov bol už na toto upozornený a počas nasledujúcich mesiacov budú všetky veľkosti prepracovávať. Verím tak, že s nami budete opäť spokojný. Behom dnešného dňa vás bude kontaktovať nás zak.servis. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
Dec 7, 2023
Bunda mi bola velka, poslana na vymenu, no zatial bez odozvy...
Dec 8, 2023
Jul 8, 2023
objednávam si telefonicky som spokojný s rýchlostou dodávok
Jul 10, 2023
Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Ak nám priblížite, čo môžeme z Vášho pohľadu urobiť lepšie, aby sme mali 5 hviezdičiek (5 = veľmi spokojný / á), budeme veľmi radi a prípadný nedostatok sa pokúsime napraviť. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.