studentska-trgovina.si

37 reviews in the last 12 months37 total reviews

Good

Apr 13, 2024
Pohvalno lep občutek komuniciranja, po pogovoru z osebo odkrita komunikacija Študentska Trgovina.si Za prvi spletni stik lep občutek sodelovanja.Hvala za pozornost...Lep pozdrav še naprej veliko uspeha z strankami...

Mar 10, 2024
The delivered trousers vary from the ones in the picture - material and style. They are ok, but if I wanted to buy those trousers, I would have ordered them. I will still keep and wear them - it's not worth the trouble to send them back.
TR
Thomas R.
Nova vas

Reviews for studentska-trgovina.si

Filter
Apr 13, 2024
12 days ago
Pozdravljeni, zahvaljujemo se vam za povratno informacijo in veseli nas da ste z nakupom zadovoljni . V zahvalo smo vam po elektronski pošti poslali majhno presenečenje, ki ga lahko uporabite pri naslednjem nakupu. Za vsa dodatna vprašanja smo vam na voljo. Lep pozdrav, Študentska trgovina
Apr 10, 2024
Really good article
3 days ago
11 days ago
11 days ago
Apr 8, 2024
Apr 11, 2024
Pozdravljeni, zahvaljujemo se vam za povratno informacijo. Lep pozdrav, Študentska trgovina
4 days ago
Apr 8, 2024
Apr 11, 2024
Pozdravljeni, zahvaljujemo se vam za povratno informacijo. Res nam je žal da nakup ni izpolnil vaših pričakovanj. Lep pozdrav, Študentska trgovina
Mar 26, 2024
Kljub zamudi je paket prispel.
Mar 27, 2024
Pozdravljeni, zahvaljujemo se vam za povratno informacijo. Veseli nas da ste z nakupom zadovoljni, hkrati pa se vam iskreno opravičujemo za zamudo. V zahvalo smo vam po elektronski pošti poslali majhno presenečenje, ki ga lahko uporabite pri naslednjem nakupu. Za vsa dodatna vprašanja smo vam na voljo. Lep pozdrav, Študentska trgovina
Mar 20, 2024
Mar 12, 2024
Mar 9, 2024
TR
Thomas R.
Nova vas
Mar 10, 2024
Mar 26, 2024
Dober dan, hvala za vašo oceno. Žal nam je, da vaš nakup v naši trgovini ni izpolnil vaših pričakovanj. Prosimo, kontaktirajte nas na e-mail, da preverimo vašo težavo. Lep pozdrav, Študentska trgovina
Jan 7, 2024

slovenia
Nov 6, 2023
Everything was correct.
Nov 29, 2023
Pozdravljeni, zahvaljujemo se vam za oceno in veseli nas da ste z nakupom zadovoljni . V zahvalo smo vam po elektronski pošti poslali majhno presenečenje, ki ga lahko uporabite pri naslednjem nakupu. Za vsa dodatna vprašanja smo vam na voljo. Lep pozdrav, Študentska trgovina
Nov 6, 2023
Darko P.
Maribor
Dec 26, 2023
Jan 4, 2024
Pozdravljeni, hvala za vašo oceno. Veseli bomo tudi vaše povratne informacije kaj ni bilo vredu, tako da lahko najdemo ustrezno rešitev. Lep pozdrav, Študentska trgovina