studentska-trgovina.si
Reviews:

23 reviews in the last 12 months23 total reviews

4.57
Excellent
Our mission is to enable digital trust. Find out how reviews work at Trusted Shops.

Reviews for studentska-trgovina.si

Filter
 Sort by
Relevance
Jan 7, 2024
Zelo zadovoljna!
Jan 11, 2024
Pozdravljeni, zahvaljujemo se vam za povratno informacijo in veseli nas da ste z nakupom zadovoljni . V zahvalo smo vam po elektronski pošti poslali majhno presenečenje, ki ga lahko uporabite pri naslednjem nakupu. Za vsa dodatna vprašanja smo vam na voljo. Lep pozdrav, Študentska trgovina
Jan 16, 2024

Darko P.
Maribor
Dec 26, 2023
Jan 4, 2024
Pozdravljeni, hvala za vašo oceno. Veseli bomo tudi vaše povratne informacije kaj ni bilo vredu, tako da lahko najdemo ustrezno rešitev. Lep pozdrav, Študentska trgovina
JK
jana k.
slovenia
Everything was correct.
Nov 29, 2023
Pozdravljeni, zahvaljujemo se vam za oceno in veseli nas da ste z nakupom zadovoljni . V zahvalo smo vam po elektronski pošti poslali majhno presenečenje, ki ga lahko uporabite pri naslednjem nakupu. Za vsa dodatna vprašanja smo vam na voljo. Lep pozdrav, Študentska trgovina
Werry good shop
Nov 27, 2023
vse o.k.
Nov 22, 2023
Nov 18, 2023
Nov 29, 2023
Pozdravljeni, zahvaljujemo se vam za oceno in veseli nas da ste z nakupom zadovoljni. Lep pozdrav, Študentska trgovina
Nov 16, 2023
Nov 9, 2023