studentska-trgovina.si
Reviews:

32 reviews in the last 12 months32 total reviews

4.31
Good
Our mission is to enable digital trust. Find out how reviews work at Trusted Shops.

Reviews for studentska-trgovina.si

Filter
 Sort by
Relevance
Nov 8, 2023
Nov 29, 2023
Pozdravljeni, zahvaljujemo se vam za oceno in veseli nas da ste z nakupom zadovoljni . V zahvalo smo vam po elektronski pošti poslali majhno presenečenje, ki ga lahko uporabite pri naslednjem nakupu. Za vsa dodatna vprašanja smo vam na voljo. Lep pozdrav, Študentska trgovina
Nov 7, 2023
Nov 28, 2023
Pozdravljeni, zahvaljujemo se vam za oceno in veseli nas da ste z nakupom zadovoljni. Lep pozdrav, Študentska trgovina
Nov 14, 2023
 Verified review
I sent back a pair of shoes asking for a smaller size. I filled out the requiered form, but after 3 weeks I still havent got the paid for shoes.
Nov 29, 2023
Pozdravljeni, hvala za vašo oceno. Zaradi poslovanja na več kot 15 evropskih trgih prosimo nase stranke, če lahko ob izpolnitvi spletnega obrazca predložijo tudi dokazilo o vrnjenem paketu skupaj s sledilno številko, saj na ta način lahko skrajšamo postopek za zamenjavo ali vračilo kupnine. Na žalost med e-maili nismo našli vašega potrdila, v skladišču pa med množico paketov še niso prišli do vašega. Ker ste omenili da potrdila nimate žal postopka ne moremo pohitriti. Ko bodo v skladišču prišli do vašega paketa vas bomo o tem obvestili in poslali vam bomo menjavo. Hvala za razumevanje. Lep pozdrav, Študentska trgovina.