eorak.hu- Logo - reviews

eorak.hu

657 reviews in the last 12 months859 total reviews

May 11, 2024
Simple order procedure, nice product, from this side everything is fine. Shipping could be better organised, I ordered to a parcel point, but the product was delivered to my door (i was not at home), so it took more time to get the product. Delivery company informed me that they got the parcel from the webshop as door-to-door delivery, although the webshop confirmed me the in e-mail the parcel-point delivery.

Sep 19, 2023
Ígért időpont helyet sokkal később érkezett. Ajándék lett volna, ellet szúr a születésnap.. Soha többé nem rendelek önöktől. Legalább jelezték volna hogy nem tartják a datumot

Reviews for eorak.hu

Mar 15, 2024

Ajánlott webáruház

A legnagyobb online áruház órákkal ✓ BEST árak ✓ Minden márka hivatalos kiskereskedője ✓ Gyors és olcsó szállítás minden termékhez.
Mar 7, 2024
Ebben az üzletben öröm vásárolni. Mindig találok valamit magamnak, a választék elképesztő. Ajánlom mindenkinek, aki órát keres :)
Mar 22, 2024
Az üzlet ügyfélszolgálata nagy dicséretet érdemel. Gyorsan és megbízhatóan válaszolnak minden kérdésre és segítséget nyújtanak.
Mar 18, 2024
Az órát ingyenes gravírozási szolgáltatással rendeltem a hátlapra, és elismerem, hogy remekül néz ki. Nagyon elégedett vagyok.
Mar 29, 2024
Az óra kiszállítása gyors volt, ráadásul a csomagot nagyon masszívan csomagolták. Bátran ajánlom ezt a boltot bárkinek.
Mar 7, 2024
Kellemesen meglepett a gyors szállítás, a klassz akciók és az ingyenes kiszállítás. Mindenkinek ajánlom ezt a boltot.
Mar 22, 2024
Az óra, amit ezen a weboldalon vásároltam, egyszerűen szenzációs. A kivitelezés, a design - minden a csúcson van.
Mar 18, 2024
Ez a harmadik órám, amit ebből a boltból vásároltam, és biztosan visszatérek még többért. Kiemelten ajánlott!
Mar 20, 2024
Nagyon jó órát találtam, jó a bolt. A kiszállítással volt egy kis malőr, de megkaptam egy nappal később.
Mar 18, 2024
Ajánlott bolt, remek kapcsolattartás az eladóval, gyors szállítás és a megvásárolt óra jó minősége.
Mar 29, 2024
Gyors kiszállítás, jó e-mail kapcsolat a bolttal. Minden rendben van, őszintén ajánlom.
Mar 29, 2024
Az óra remekül néz ki. A kiszállítás ingyenes és gyors volt, ami szintén kellemes.
Mar 17, 2024
Pontos és gyors szállítás. Az óra szuper jó, pont amilyet vártam.
Mar 16, 2024
Gyors szállítás, kedvező árak. Mindennel elégedett voltam!
Mar 17, 2024
Good webshop with excellent quality. Really fast delivery.
Igényesség, gyorsaság, pontosság.
Mar 16, 2024
Korrekt cég, teljesen legális!
Mar 31, 2024
Nagyon szép órát kaptam!