FixPart.hu- Logo - reviews

FixPart.hu

3,001 reviews in the last 12 months3,752 total reviews

Oct 25, 2023
Az általam megrendelt alkatrész a honlap szerint raktáron volt, 1 - 3 napra írták a kézhezvételt. Ezzel szemben a hatodik napon mehettem érte a postára személyesen. Pedig házhoz szállításért fizettem önöknél ... Az árú minősége, és a csomagolása tökéletes, le a kalappal a cég előtt! Még aznap be is szereltem a TV-be, tökéletesen működik azóta is. A postához visszatérve, a rendelésnél jó lenne ha lehetne kijelölni átvételi pontot, boxot.

Dec 11, 2023
A weboldalon a termék úgy volt feltüntetve, hogy raktáron. Kézbesítési idő 3-4 nap. Ezzel szemben több mint 1 hete várom a csomagot és a csomag nyomonkövető szerint még mindig Németországban van...

Reviews for FixPart.hu

(202)
Reset
Dec 16, 2023
Everything was good except i could not give my adress totally (like staircase,flat number,doorvell number)
Dec 20, 2023

Ajánlom mindenkinek

Gyorsan megjött a kért alkatrész. Az oldalt először használtam, kissé nehéznek találtam. De megoldható.
Dec 1, 2023

good shop, long delivery time

The shop is easy to use, with every details about the products. But the delivery time is too long.
Aug 30, 2023
Nagyon széles választék, jó termékleírás, könnyű kereshetőség. Magas ár és járulékos költségek.
Oct 17, 2023
A megrendelt áru jó minőségben megjött. Nincs lehetőség postapontra, vagy automatába rendelni!
Nov 12, 2023
Széles árukinàlat. Kicsit drágának tűnik, de máshol meg nem nagyon van az amit éppen keresek.
Oct 4, 2023
The part I ordered is an original Whirlpool part. It arrived fine quickly. A bit expensive.
Aug 4, 2023
Ha az árut külföldről kell hozni inkább nagyobb időt kellene megadni a várható érkezésre.
Jun 16, 2023
It's good that you have everything I could possibly need. Though prices are pretty high.
Jan 11, 2024

szállitási költség

A szállitási költséget vásárlási összeghatáron felül csökkenteni akár ingyenessé tenni
Nov 10, 2023

nem eresitettek a szallitasrol

a termek megerkezett, de szerencs h otthol voltam mert nem ertesitettek a szallitasrol.
Sep 7, 2023
Az ügyintéző Rachel hozzáállása a problémámhoz. Sajnálom, hogy nem sikerült megoldani.
Oct 17, 2023
2 hűtő sínt rendeltem, 1 megjött 1 nem tudom szállítást így lehet 2x kell fizetnem.
Aug 14, 2023
Szállítási idő hosszabb volt a megadottnál. nyomkövetés, címmódosítás nem működött.
Nov 1, 2023
A szállítás az utolsó rendelésemkor kb. 3 hónapra sikeredett. Ez nem nyerő.
Aug 23, 2023
Jó lenne magyar telefonos ügyfélszolgálat,akitől tudna az ügyfél kérdezni.
Oct 20, 2023
Nagyon jó,máskor is fogok rendelni .csak a szállitás volt kicsitt hosszú
Nov 25, 2023
Delivery and handling fee was 30% of product price It is too much.
Jan 12, 2024

Ditti

Kimondottan ezt a terméket kerestem, csak az ára túlságosan magas.
Nov 14, 2023
Products delivered with quality expected. Delivery was quite fast.