FixPart.hu- Logo - reviews

FixPart.hu

2,991 reviews in the last 12 months3,635 total reviews

Oct 25, 2023
Az általam megrendelt alkatrész a honlap szerint raktáron volt, 1 - 3 napra írták a kézhezvételt. Ezzel szemben a hatodik napon mehettem érte a postára személyesen. Pedig házhoz szállításért fizettem önöknél ... Az árú minősége, és a csomagolása tökéletes, le a kalappal a cég előtt! Még aznap be is szereltem a TV-be, tökéletesen működik azóta is. A postához visszatérve, a rendelésnél jó lenne ha lehetne kijelölni átvételi pontot, boxot.

Dec 11, 2023
A weboldalon a termék úgy volt feltüntetve, hogy raktáron. Kézbesítési idő 3-4 nap. Ezzel szemben több mint 1 hete várom a csomagot és a csomag nyomonkövető szerint még mindig Németországban van...

Reviews for FixPart.hu

(2623)
(204)
Reset
Apr 8, 2024
Both ordered bearings arrived within a few days. Everything was delivered in good time and in good order.
11 days ago
The choose of the type of the machine is very good, easy. Unfortunatelly the prices are little high.

Whirlpool zsírszűrő

A rendelt termék sérülten érkezett, díjmentesen küldtek egy újat. Szuper ügyintézés. Segítőkészek.
2 days ago
A szállítás során a kommunikációt fejleszteni szükséges. Időben hívjanak, és ne csak megérkezzenek.
Apr 19, 2024
Gyorsan jött a rendelt alkatrész, és pontosan ki tudtam választani mire van szükség a típushoz.
3 days ago
Gyors ügyintézés, segítőkész munkatársak,rendelésem másnap már meg is kaptam köszönöm szépen
3 days ago

Nagyon jól oldalt

gyors szállítás, nagyon kedvező ár, eredeti anyag. Nagyon ajánlom ezt az oldalt köszönöm.
Apr 13, 2024
Remek kiszolgálás! Nagy választék még régebbi termékekre is és nagyon korrekt csomagolás.
7 days ago
Gyors és pontos szállítás. A termék megfelel a leírásnak, azt kaptam, amit megrendeltem.
2 days ago
Könnyen átlátható és kezelhető az oldal, néhány kép homályos de azért kivehető a méret🫡
Apr 12, 2024
Azonnal megtaláltam az oldalon a szükséges alkatrészt, es s leírast is a beépítésről.
10 days ago
Gyors visszaigazolás a megrendelt áruról,pontos kiszállitás .Ajánlom a vásárlást itt
Apr 12, 2024
Azt kaptam amit rendeltem, teljesen megvagyok elégedve. Gyors, precíz csomagolás.
12 days ago
Köszönöm a jó minőségű terméket, és azt, hogy gyorsan válaszolnak a kérdéseimre.
2 days ago
Könnyű, egyszerű vásárlási folyamat, gondos csomagolás, gyors csomagküldés.
Apr 10, 2024
Jó minőségű árú. A szállítási időn lehetne faragni egy kicsit fel ár nélkül.
Apr 16, 2024
A rendelés lebonyolitásat, rendelt termékkel maximálisan elégedett voltam
Apr 10, 2024
Megfelelő a termék. Lehetne a postánál gyorsabb szállítást választani.
9 days ago
Gyors kiszolgálás, termék hamar megérkezett, válaszolnak a kérdésekre.
Apr 10, 2024
Mindennel (alkatrész, ár, kiszállítás) maximálisan meg vagyok elégedve