Pocitnice.si turistična agencija- Logo - reviews

4.59

Reviews for Pocitnice.si turistična agencija

122 verified reviews in the last 12 months

122 total reviews
This is how we ensure that reviews come from real consumers.

the most relevant positive review

Nov 15, 2022
Communication with agent was fluent when collecting offers and giving additional information (website information is not always current). However do note that they do offer arrangements for other agencies and are just agents. When I discovered that correction is needed on the travel documents a couple of days prior traveling, the staff was really helpful and nice to correct it for us. Would reccomend using počitnice.si again.

Show all positive reviews

the most relevant critical review

Nov 16, 2022
Po prihodu na lokacijo (Egipt) so bile težave pri prijavi v Hotel, ker je bilo kljub plačilu all inclusive aranžmaja potrebno doplačilo. V hotelu so bili sicer maksimalno kooperativni, ker niso želeli, da bi plačali mi, ampak ker je bila nedelja in smo vedeli, da se nič ne bo dalo urediti, smo doplačali še nekaj razlike, ki sicer ni bila tako grozna, da bi zaradi tega zapravljali čas počitnic.

Show all critical reviews

Reviews for Pocitnice.si turistična agencija

Filter
 Sort by Relevance
Nov 18, 2022
Spoštovani, veseli smo, da ste zadovoljni z našimi storitvami in se vam zahvaljujemo za dobro oceno. Veseli bomo če boste v prihodnje potovali z nami. Z veseljem smo vam na voljo na www.pocitnice.si ali na 01 280 3000 ter v poslovalnici v Ljubljani ali v Kranju.
Nov 16, 2022
Čeprav imate obrazec v angleščini, bom komentar napisal v slovenščini. Res je, večkrat sem že potoval z vami. Kot stalni "gost" vaših storitev, bi si želel kakšnih dodatnih ugodnosti, na primer popust za zveste stranke ali kaj podobnega.
Nov 18, 2022
Spoštovani, veseli smo, da ste zadovoljni z našimi storitvami in se vam zahvaljujemo za dobro oceno. Veseli bomo če boste v prihodnje potovali z nami. Vse redne stranke bodo naslednji teden za "Črni petek" dobile darilni bon za 20 eur, ki ga bodo lahko koristili za popust ob rezeracijah, ki bodo narejene do 31.3. 2032. Dodatno odobravamo za vas in vašo družino 3 % popust za naslednje potovanje. Spomnite prosim sodelavko na ta popust ob naslednji rezeravciji. Z veseljem smo vam na voljo na www.pocitnice.si ali na 01 280 3000 ter v poslovalnici v Ljubljani ali v Kranju.
Nov 15, 2022
Rezervirala sem v poslovalnici Supernova Rudnik in referentka Maida je bila zelo prijazna. Ker sem zaradi bolezni odpovedala potovanja, sem uvaljavljala zavarovanje odpovedi in so mi hitro vrnili denar.
Nov 17, 2022
Little bit slow sometimes for replying, everything alse is fine. We have had best vocation in Side, Kirman Calyptus Resort and spa.
Nov 16, 2022
Ažurnost delavcev, način plačila....ter da so delavci o destinaciji vedeli praktično vse ,kar me je zanimalo.
Nov 15, 2022
Hitro so mi poslali ponudbo. Cena je bila ugodna in tudi vse je bilo Ok na počitnicah. Še se bomo vrnili.
Nov 16, 2022
Odlična organizacija, svetovanje, vse posredovane inflormacije so bile natančne in ažurne
Nov 15, 2022
Nepozabne počitnice v Dominikanski republiki. Prijazna prodajalka v Supernovi Rudnik.
Nov 15, 2022
Bil sem v Egiptu. Maja iz poslovanice Kranj mi je rezervirala. Še se bom vrnil.
Nov 15, 2022
Vse je bilo kot mora, počitnice potekale brez težav, zelo kvalitetna storitev.
Nov 15, 2022
Super agencija,se posebej gospa Mojca,za nas vedno naredi odlicne pocitnice.
13 days ago
In these travel agency everithing is the Best. Dont change anithing.
13 days ago
Nov 16, 2022
Zelo prijazni,pošteni znajo svetovati in ti prisluhnejo pri željah.
Nov 18, 2022
Prijazen odziv zaposlenih in veliko informacij o storitvi.
Nov 18, 2022
Super ste res se potrudite da ugodite vsem našim željam
12 days ago
Odlične cene, odlični vodiči in prijaznost le-teh!
Informacije, ki jih dobim od g. Tomaža Čedeja
Nov 18, 2022
Spoštovani, veseli smo, da ste zadovoljni z našimi storitvami in se vam zahvaljujemo za dobro oceno. Veseli bomo če boste v prihodnje potovali z nami. Upajmo, da vam bodo ustrezale ponudbe za Kubo, ki smo vam jih poslali. Z veseljem smo vam na voljo za dodatne informacije.
Nov 15, 2022
Everything was perfect. Great experience.
Nov 15, 2022
Vse je bilo tako kot smo se zmenili.
Nov 17, 2022
Zelo prijazno osebje, vse pohvale