Pocitnice.si turistična agencija- Logo - reviews

Pocitnice.si turistična agencija

167 reviews in the last 12 months378 total reviews

Good

Sep 30, 2023
Potovanje je vkljucevalo allinclusive storitev. V restavracijah na plazi so nas vsakic posiljevali z jedilniki in pijacami, ki ne sodijo v allinclusive storitev. Ko si jim jasno dal vedet, da zelis zgolj jeilnik z allincluive meniji se je njihovo obnasanje spremnilo kakor tudi gostoljubnost. Na bazenih so natakarji neprestano fehtali, da jim zamenjas eveske kovance v papirnat denar. Sobo so ti tudi scistili in pospravili samo ce si jim nastavil napitnino.

Dec 27, 2023
Kot prvo. Počitnice. si oglašujejo aranžma po akcijski ceni, ko pa prideš v 1 uri v poslovalnicu se gospoda začnejo izgovarjati "Oprostite hotel je podražil storitev. Ko sam plačal rezervaciju 510 eura in 60 dni pred odhodom sem zaradi zdravstvenih razlogov odpovedal aranžman so mi rekli da bodo 100% zadržali plačeno rezervaciju. Po moji večkratni intervenciji so mi vzeli 380 evrov. Sramota. Upokojenec s 600 evrov in tako grdo se obnašajo. Redno sem hodil na počitnice preko te agencije. Več nikoli. Tudi znesek 380 euro ne bom pozabil.

Reviews for Pocitnice.si turistična agencija

Feb 28, 2024
Pri obveščanju oziroma pošiljanju podatkov, ki jih pošiljate 2-3 dni pred potovanjem. Poslali ste nam podatke, ki so bili že zdavnaj neveljavni in s tem povzročili dodatne nevšečnosti. Porabili smo precej časa, da smo sami preverili in ugotovili, da so neveljavni- glede covida.
Feb 28, 2024
Bili smo na južnem Cipru. Vse je bilo odlično organizirano. Zelo bi pohvalili hotel Theo Sunset Beach saj je odličen hotel, čist, hrana je zelo dobra. Vse pohvale tudi predstavnici in osebju hotela. priporčamo najem rentacraja za 3 dni in da raziščete otok.
Feb 28, 2024
Lanzarote vse pohvale. Prvič smo leteli v januarju iz Zagreba na Lanzarote. Bilo vse super. Toplo morje odličen hotel BARCELO PLAYA BLANCA. Lep nov hotel vrhunska storitev. Priporočamo.
Feb 28, 2024
Zelo pregledna in preprosta za uporabo inernetna stran😁👍
Feb 29, 2024
Na Kubi smo res uzivali. Vse pohvale.
Feb 29, 2024
Zadovoljni s hotelom in z agencijo.
vse je bilo v redu
Mar 4, 2024

Fast & reliable

Fast and reliable
Feb 26, 2024
Everything was OK. We had some wrong information about price for viza and time for travel. You shoud have more updated information.
Feb 26, 2024
Everything was excatly how it was said and arranged. The stuff was very helpful and with quick respond.
Feb 26, 2024
Vse odlično. Od ponudbe, cene, organizacije.. Top ste in še naprej tako. Z vami bomo še potovali.
Feb 26, 2024
Vse je tako kot mora biti.Sem navdušena nad vami in Ga.Maja G iz Kranja je res najboljša
Feb 26, 2024
Prijaznost zaposlenih. Podajanje potrebnih informacij in dodatnih razlag oz. pojasnil.
Feb 26, 2024
S posredovanjem agenciji smo bili zadovoljni…Manj ozr razočarani nad hotelom-čistoča…
Feb 26, 2024
Zelo dobra in hitra pomoc pri izbiri pocitnic. Vse je potekalo nemoteno na dpustu.
Feb 26, 2024
Vedno odlični, dobro svetovanje in z vami so počitnice nepozabne.
Feb 26, 2024
Everything was according to our expectations.
Feb 26, 2024
Improved extended recommendations from agents
Urejeno in tekoče.
Everything great❤️