hodinkovna.sk

437 reviews in the last 12 months586 total reviews

Sep 28, 2023
Personál predajne je veľmi profesionálny a zdvorilý. Doručenie bolo veľmi rýchle - jednoducho senzačný nákupný zážitok :)

Jan 22, 2024
Zásielka mala prísť do 18.1.2024. 20.1.som ju potreboval ako darček. Nič nedošlo. Dovolať sa tam nedá, vedia si len vypisovať. Po urgenciách mi poslali číslo zásielky. Pošta toto číslo neeviduje. Tak niekto tu evidentne klame. A napriek názvu spoločnosti Hodinkovňa.SK mi emaily chodili v poľštine. Čiže žiadne slovensko. Dnes je 22.1.2024. Nemám ani hodinky ani pošta podaný balík. Všetko zle zle a ešte raz zle!!!!

Reviews for hodinkovna.sk

Filter
Apr 4, 2024
Hodinky som si objednal s bezplatnou službou gravírovania na zadnú stranu puzdra a priznávam, že to vyzerá skvele. Som veľmi spokojný.
10 days ago
Hodinky sú krásne, solídne vyrobené a nosia sa veľmi pohodlne. Dodanie bolo rýchle, som veľmi spokojná.
Apr 11, 2024
Kúpa hodiniek v tomto obchode bola trefa do čierneho. Široký výber, dobré ceny, bezproblémový obchod.
Mar 29, 2024
Toto sú moje tretie hodinky zakúpené v tomto obchode a určite sa vrátim po ďalšie. Vrelo odporúčam!
12 days ago
Hodinky prišli presne v termíne tak ako mali, a vyzerajú rovnako ako na fotke
13 days ago
Veľmi dobre správanie s kientom.
Apr 6, 2024
Apr 11, 2024
Delivery system is poor
Apr 3, 2024
Mar 22, 2024
Online zákaznícky servis v tomto obchode si zaslúži veľkú pochvalu. Hodinky, ktoré som si zakúpila sa ukázali byť, ešte elegantnejšie ako som očakávala, vynikajúco prezentované.
Mar 7, 2024
Nakupovanie v tomto obchode je radosť. Vždy tu nájdem niečo pre seba, výber je úžasný. Odporúčam každému, kto hľadá hodinky :)
Mar 18, 2024
Som milo prekvapená rýchlym dodaním, super akciami a doručením zdarma. Tento obchod odporúčam každému.
Mar 8, 2024
Veľmi dobrý e shop. Nakupoval som tu viackrát rýchle dodanie aj na dobierku. prehľadný skvelé ceny.
Feb 28, 2024
Veľmi dobrá skúsenosť s nákupom, hodinky spĺňajú moje očakávania v každom smere. Odporúčam obchod.
Mar 5, 2024
Perfektný obchod aj ceny. Všetko dostupné odporúcam.
Mar 18, 2024
Mar 16, 2024