hodinkovna.sk

423 reviews in the last 12 months589 total reviews

Sep 28, 2023
Personál predajne je veľmi profesionálny a zdvorilý. Doručenie bolo veľmi rýchle - jednoducho senzačný nákupný zážitok :)

Jan 22, 2024
Zásielka mala prísť do 18.1.2024. 20.1.som ju potreboval ako darček. Nič nedošlo. Dovolať sa tam nedá, vedia si len vypisovať. Po urgenciách mi poslali číslo zásielky. Pošta toto číslo neeviduje. Tak niekto tu evidentne klame. A napriek názvu spoločnosti Hodinkovňa.SK mi emaily chodili v poľštine. Čiže žiadne slovensko. Dnes je 22.1.2024. Nemám ani hodinky ani pošta podaný balík. Všetko zle zle a ešte raz zle!!!!

Reviews for hodinkovna.sk

Filter
Jan 26, 2024
Rýchle dodanie, gravírované hodinky vyzerajú fantasticky. Odporúčam.
Feb 9, 2024
Som nadšená kvalitou hodiniek, ďaleko predčili moje očakávania.
Jan 26, 2024
Obchod má veľmi atraktívne ceny a hodinky vyzerajú skvele.
Jan 26, 2024
Hodinky sa pohodlne nosia, s kúpou som veľmi spokojný.
Jan 26, 2024
Obchod odporúčam, majú skvelé ceny a pekné akcie.
Jan 26, 2024
Obchod prebehol rýchlo a efektívne, odporúčam.
AP
Feb 6, 2024
Jan 13, 2024

Celé zle!!!!!

Jan 26, 2024
Nekomunikujú a tovar neposlali. Zaplatil som 150€ za hodinky a nemám ani tovar a ani peniaze. Nekupovať nikdy nič!!!
Answer by hodinkovna.sk
Jan 29, 2024
Dobré ráno, je nám ľúto, že nie ste spokojní s našimi službami. Budeme vás kontaktovať e-mailom, aby sme túto situáciu objasnili.
Jan 17, 2024
Still waiting for my watches. Two times postponed delivery...
Jan 21, 2024
Answer by hodinkovna.sk
Jan 22, 2024
Dobrý deň, budem vás kontaktovať e-mailom, aby ste mi mohli vysvetliť, prečo nie ste spokojní s našimi službami.
Jan 19, 2024
Sep 28, 2023
Oct 26, 2023
Hodinky boli počas prepravy dobre chránené a doručenie bolo promptné. Hodinky som kúpil ako darček pre brata a s kúpou som veľmi spokojný. Obchod ponúka konkurenčné ceny a obrovský výber hodiniek, takže ho vrelo odporúčam. Online zákaznícky servis bol tiež profesionálny a ústretový. Zážitok z nakupovania - super :)