hodinkovna.sk

423 reviews in the last 12 months589 total reviews

Sep 28, 2023
Personál predajne je veľmi profesionálny a zdvorilý. Doručenie bolo veľmi rýchle - jednoducho senzačný nákupný zážitok :)

Jan 22, 2024
Zásielka mala prísť do 18.1.2024. 20.1.som ju potreboval ako darček. Nič nedošlo. Dovolať sa tam nedá, vedia si len vypisovať. Po urgenciách mi poslali číslo zásielky. Pošta toto číslo neeviduje. Tak niekto tu evidentne klame. A napriek názvu spoločnosti Hodinkovňa.SK mi emaily chodili v poľštine. Čiže žiadne slovensko. Dnes je 22.1.2024. Nemám ani hodinky ani pošta podaný balík. Všetko zle zle a ešte raz zle!!!!

Reviews for hodinkovna.sk

Filter
Feb 2, 2024
Hľadala som hodinky pre synovca, našťastie má obchod v sortimente veľa hodiniek pre deti. Úspešný nákup, rýchle dodanie.
Feb 9, 2024
Hodinky som kúpila partnerovi k narodeninám a úprimne povedané, bol to najlepší darček k výročiu, aký som mu kedy dala.
Feb 2, 2024
Hodinky spĺňajú moje očakávania z hľadiska kvality a funkčnosti. Nemám výhrady ani k samotnému procesu nákupu.
Jan 19, 2024
Veľmi pekný obchod. Široký výber, dobré ceny a rýchle dodanie. Nič viac od internetového obchodu neočakávam.
Feb 2, 2024
Obchod odporúčam, žiadne reklamácie - od akčnej ceny, až po rýchle dodanie a možnosť vrátenia - všetko OK.
Jan 19, 2024
Kúpa hodiniek v tomto obchode bola nadpriemerná. Veľký výber, konkurencieschopné ceny a rýchle dodanie.
Feb 2, 2024
Hodinky dokonale dopĺňajú formálne štýly, čo som chcel. Výhodou je aj rýchle a bezplatné doručenie.
Jan 26, 2024
Hodinky dorazili rýchlo, pri preprave starostlivo zabezpečené. Všetko v poriadku, žiadne sťažnosti.
Jan 19, 2024
Nakupovanie tu je čisté potešenie. Hodinky sa nosia skvele a doručenie bolo rýchle a bezproblémové.
Feb 2, 2024
Všetko je skvelé. Obchod zabezpečil rýchle doručenie a bezpečné balenie. Hodinky sa nosia skvele.
Feb 9, 2024
Hodinky sú elegantné a na mojom zápästí vyzerajú skvele. Bezproblémový obchod, rýchle dodanie.
Feb 2, 2024
Hodinky som kúpil ako darček pre otca a veľmi sa mu páčia. Obchod má veľký výber a dobré ceny.
Jan 19, 2024
Obchod vrelo odporúčam. Široký výber, dobrá cena a profesionálne a efektívne online služby.
Feb 9, 2024
Dodanie bolo rýchle a hodinky boli starostlivo zabalené bez poškodenia. Všetko v poriadku.
Jan 19, 2024
Všetko prebehlo perfektne. Hodinky (Delbana) sú skvelé a doručenie bolo skutočne expresné.
Jan 26, 2024
Rýchle a bezplatné doručenie, vrátenie do 100 dní. Moje nové Seiko sa perfektne nosí :)
Jan 26, 2024
Obchod ponúka široký výber hodiniek za rôzne ceny, osobne som s nákupom veľmi spokojný.
Jan 26, 2024
Kúpiť hodinky ako darček bol skvelý nápad a dobre fungovala aj baliaca služba.
Jan 26, 2024
Obchod sa oplatí odporučiť, majú veľký výber hodiniek a konkurenčné ceny.
Feb 9, 2024
Obchod splnil moje očakávania, nákup hodiniek bol rýchly a jednoduchý.