FixPart.hu- Logo - reviews

FixPart.hu

2,961 reviews in the last 12 months3,590 total reviews

Oct 25, 2023
Az általam megrendelt alkatrész a honlap szerint raktáron volt, 1 - 3 napra írták a kézhezvételt. Ezzel szemben a hatodik napon mehettem érte a postára személyesen. Pedig házhoz szállításért fizettem önöknél ... Az árú minősége, és a csomagolása tökéletes, le a kalappal a cég előtt! Még aznap be is szereltem a TV-be, tökéletesen működik azóta is. A postához visszatérve, a rendelésnél jó lenne ha lehetne kijelölni átvételi pontot, boxot.

Dec 11, 2023
A weboldalon a termék úgy volt feltüntetve, hogy raktáron. Kézbesítési idő 3-4 nap. Ezzel szemben több mint 1 hete várom a csomagot és a csomag nyomonkövető szerint még mindig Németországban van...

Reviews for FixPart.hu

(51)
(30)
Reset
Apr 11, 2024
Ahhoz képest hogy raktáron volt 1 hét kellett a szállításra, szánviteli bizonylatot a mai napig nem kaptam.
13 days ago
Kissé nehézkes a megrendelés menete.
3 days ago
10 days ago
Apr 13, 2024
Apr 10, 2024
Mar 3, 2024
I was looking for a switch to replace the failed switch on my lawn room hot air blower and found a similar one in your assortment. I asked you questions about the specification of the switch, to which I received no substantive answer. I ordered the switch, I got it quickly, the mechanical size is right, but the electric operation is not. I went that way, but if I had received a proper answer from you, I would not have ordered the switch.
Mar 15, 2024

Termék jó, logisztika rossz

A megrendelt termék megfelelő. A szállítónak viszont nem adták át az alap elérhetőségeimet, e- mail, telefonszámot. Emiatt napokkal később jutottam a rendelt termékhez.
Mar 2, 2024

Hiányos teljesítés

Én két alkatrészt rendeltem, de csak az egyiket kaptam meg, vevőként elvárom hogy két vagy több alkatrészt rendelek akkor csak akkor küldjék ha mind raktáron van.
Mar 30, 2024

adapter

The adapter, I ordered according to the advice of the site, simply doesn’t match to the TV - monitor, 1 item - out of 3 - didn’t arrive.
Mar 21, 2024
Telephone contact!!!!!!!
Mar 20, 2024
Doesn't deliver on time at all
Mar 19, 2024
Feb 1, 2024
Igen, van még hová fejlődni! Nem kaptam értesítést a csomag érkezéséről, ezért nem voltam otthon, amikor érkezett, így el kellett mennem a postára, ott parkolóhelyet kellett keresnem, a csomag nagy volt és nehéz.A csomagolás sérült volt! Az áru, amit rendeltem, rendben van. Talán a szállításon kellene javítani! Zsuzsanna
Feb 1, 2024
Mosógép mandzsettát rendeltünk, a mosógép gyári számához kerestem az alkatrész, a weboldal szerint a termék kompatibilis a mi mosógépünkkel, de a valóságban nem. Lehet nem a kereskedő tehet róla, de az tény, hogy más kialakítása van és nem fekszik fel teljesen a dobot körbevevő "hordóra"
Answer by FixPart.hu
Feb 2, 2024
Jó napot kívánok, sajnálattal hallom, hogy a megrendelt termék nem felel meg. A típusszám alapján tudjuk megállapítani, hogy egy termék alkalmas-e egy adott készülékhez. Felvettük Önnel a kapcsolatot, hogy megnézzük, mit tehetünk az Ön érdekében. Elnézést kérünk a kellemetlenségért. Bram, FixPart ügyfélszolgálat
Feb 23, 2024
Megrendeléskor megadtam a pontos mosógép számot és az alapján megsem jó a szűrő. Kértek képet és fotót a mosógép számáról és ez alapján sem jó a szűrő. Visszaküldöm és így visszakapom a pénzem. De hol tudok venni mási alkatrész ha mindenhol ez a probléma.
Feb 4, 2024
Egy mosógép ajtó tömítését nem négybe hajtva kellene postázni!
Feb 19, 2024
Írják rá a csomagra a vevő telefonszámát meg az e-mail címét.
Feb 11, 2024
Only...