enzobulgaria.bgReviews

33 verified reviews in the last 12 months

88 %
12 %
33 total reviews
This is how we ensure that reviews come from real consumers.

Reviews for enzobulgaria.bg

Filter
 Sort by
Relevance
Mar 17, 2023
Моята пратка пристигна в пълен размер и както е поръчано. Няколко от продуктите, които поръчах, бяха налични само за предварителна поръчка, но получих телефонно обаждане с информация, което беше приятна изненада. Въпреки че трябваше да изчакам малко за продуктите, чакането не беше дълго. Доволна съм от добрия контакт с магазина.
Mar 8, 2023
Закупеният продукт се оказа добър избор, особено като се има предвид ниската му цена. Качеството на изработката и функционалността са задоволителни. Въпреки че може да не е продукт от най-висок клас, той със сигурност си заслужава цената. Бих го препоръчал, особено на тези, които търсят добро съотношение цена-качество
Mar 6, 2023
Закупих няколко продукта на добра цена и нямам никакви резерви. Пратката пристигна, всичко, както е поръчано. Контакт и обслужване на клиенти на най-високо ниво. Фирмата предлага продукти за фризьори и бръснари, включително дребни артикули, както и големи части от оборудването, като столове и шайби. Препоръчвам
Mar 22, 2023
Купих лимфна дренажка от Enzo. Продуктът е много удобен за употреба и ми позволява лесно и точно почистване на кожата ми. Освен това обслужването на клиенти в магазина Enzo беше много полезно и отговори на всичките ми въпроси.
Mar 9, 2023
Поръчката беше изпълнена според очакванията и пристигна в рамките на очакваното време. Опаковката на продукта беше адекватно защитена и нямаше никакви повреди.
Mar 20, 2023
Доставката пристигна, всичко, както е поръчано. Няколко продукта бяха поръчани предварително, така че трябваше да изчакаме малко, но това не отне много време.
Mar 9, 2023
Получих фризьорския стол, който поръчах, доставката беше според очакванията. Продуктът изглежда здрав и конструкцията на стола е стабилна.
Mar 16, 2023
The website was easy to navigate and the ordering process was straightforward. My order was delivered promptly and in good condition.
Mar 6, 2023
Процесът на поръчка беше лесен и интуитивен. Силно препоръчвам компанията и определено ще направя друга поръчка в близко бъдеще.
Mar 21, 2023
Много съм доволен от закупуването на козметичен помощник от интернет магазина Enzo. Той е много практичен и лесен за употреба.
Mar 15, 2023
Поръчах барбер стол, който ми направи добро впечатление. Продуктът пристигна в срока, а цената на стола беше страхотна
Mar 21, 2023
Закупих няколко продукта на добра цена и нямам резерви. Тук ще намерите бюджетни продукти за фризьори и бръснари
Mar 6, 2023
Покупката от този магазин беше задоволителна. Продуктът е с добро качество и доставката беше според очакванията.
Mar 20, 2023
Препоръчвам фирмата. Отличен и незабавен контакт с клиента, но продуктът пристигна с малко закъснение.
Mar 17, 2023
Препоръчвам тази компания! Страхотен и незабавен контакт с клиента
Mar 16, 2023
Получих поръчаният козметичен стол навреме и без никакви проблеми
Mar 7, 2023
Добър и бърз процес на предявяване на претенции. Препоръчвам
Mar 8, 2023
Целият процес на закупуване премина гладко и безпроблемно
Mar 22, 2023
Стоки, които пристигнаха, както е описано, препоръчано
Mar 3, 2023
Very good contact with the company, delivery on time