FixPart.hu- Logo - reviews

FixPart.hu

3,134 reviews in the last 12 months4,078 total reviews

Oct 25, 2023
Az általam megrendelt alkatrész a honlap szerint raktáron volt, 1 - 3 napra írták a kézhezvételt. Ezzel szemben a hatodik napon mehettem érte a postára személyesen. Pedig házhoz szállításért fizettem önöknél ... Az árú minősége, és a csomagolása tökéletes, le a kalappal a cég előtt! Még aznap be is szereltem a TV-be, tökéletesen működik azóta is. A postához visszatérve, a rendelésnél jó lenne ha lehetne kijelölni átvételi pontot, boxot.

Dec 11, 2023
A weboldalon a termék úgy volt feltüntetve, hogy raktáron. Kézbesítési idő 3-4 nap. Ezzel szemben több mint 1 hete várom a csomagot és a csomag nyomonkövető szerint még mindig Németországban van...

Reviews for FixPart.hu

May 20, 2024
Ugyfelszolgalatuk perfekt, azonnal valaszoltak, es kovetkezo nap mar tudtam is intezni a visszaruval kapcsolatos ugyemet.Reszletesen leirtak mit kell tennem. 2 nap mulva szamlamon volt a visszaterites.Koszonom a gyors ugyintezest.Zsuzsa
3 days ago

Unfortunately it seems that the thermostat isn't the problem !

New thermostat arrived promptly and was as described ... fitted the new thermostat but the fridge still isn't working so the thermostat isn't the problem ... I will now have to find a technician to see if the fridge can be repaired or if it needs replacing ... lesson learned, it will be the last time I buy a so called leading brand of an electrical item that fails after just five years !
May 23, 2024
Egy Beko hűtő szekrényhez vásároltam ajtószigetelést. Az emailes kommunikáció, valamint a részükről nyújtott robbantott ábra nagyon hasznos volt a termék azonosítátát illetően. A szállítás és a szigetelés keretbe való elhelyezése példaértékű volt. Legközelebb is innen fogok rendelni.
9 days ago

Philips konyhai robotgép

Szuper gyors volt a vásárlás. Az oldalukon nagyon egyszerűen megtaláltam a pontos alkatrészt a robotgépünkhöz. Ami 2 nap alatt meg is érkezett… köszönjük nektek, újra használatban a konyhai masina. 👌🏽

Minden rendben volt.

Minden rendben volt, a visszaküldésnek is eleget tettek. Talán a kommunikacio lehetne picit gyorsabb. Remélem az utalásra sem kell sokat várni. Rendben van az oldal. :)
May 29, 2024

Very good offering, good service!

I have found a water pump for a 25 year old washing machine, which is great!! The site easy to handle, even available in local language 🙂 The shipment was quick!!
2 days ago
Gyors szállítás, arról megfelelő tájékoztatás és a termékkel és a cdomagolással is minden rendben volt. Profi cég, ami mögött egy profi, precíz csapat állhat.
Jun 3, 2024

Jó lehetőség

Örültem, hogy sikerült a porszívók egy új szívófejet találni, nem kell új készüléket vásárolni. Gyors volt a szállítás, minden rendben volt.
May 18, 2024
Teljes mértékben meg vagyok elégedve a szolgáltatással.Remek a kommunikáció. Korrekt a kiszolgálás. Legközelebb is Önöktől fogok rendelni.😀
May 23, 2024

Gyors, megfizethető

Gyors, pontos. Jó weboldalon! Egy munkanapos szállítás, eredeti gyári alkatrész. Olcsóbb a hivatalos márkaképviseletnél. Kell ennél több?
May 18, 2024

Gyors szállítás

Óriási választék, könnyű rendelési folyamat, gyors szállítás. Hétvégén rendeltem és szerdán már meg is kaptam az alkatrészt.
May 27, 2024
Nagyon korrekt. Gorenje hűtőszekrényhez rendeltem az ajtópolcot, másnap jött. Eredeti termék, rendesen be volt csomagolva.
6 days ago
Az oldalon egyszerű a keresés , a szállítás miatt kellett várni 1 hetet. Hűtő alkatrész esetében ez kicsit soknak tűnt.
12 days ago
Könnyen és gyorsan rátaláltam a keresett termékre. Részletes leírást tartalmazott a gépemhez való alkalmazhatóságról.
4 days ago
Minden segítséget megkaptam a hiányzó alkatrész megrendeléséhez és megvásárlásához. Korrekt megbízható bolt.
May 20, 2024

Compatibility

Checking the compatibility with the exact model helped a lot in deciding, eventhough price was mediocre.
11 days ago
Mosógép alkatrészt rendeltem. A listájukból tökéletesen ki lehetett keresni a pontos mosógép típust.
10 days ago
Quick delivery Detailed item description The item is exactly what I wanted and matched our fridge
May 24, 2024
Korrekt rendelesi menet. Visszaru volt, rendben lezajlott. Csak ajanlani tudom a ceget.

Satisfied customer

Quick delivery, wide range of products, easy to search - highly recommended. :)