Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,645 reviews in the last 12 months10,757 total reviews

Oct 7, 2023
Potešil ma tovar, ktorý som si objednal. Vylepšiť môžete najmä to, že prestanete ponúkať dva kusy tovaru, pričom jeden je dobrý, žiadaný a ten druhý už menej. Nechajte na nás, zákazníkov, aby sme si vybrali čo a koľko kusov si máme kúpiť. Ďalej kupujte u výrobcu také nohavice, ktoré nie sú enormne široké (napr. spodná šírka 22 cm pri veľkosti L; koľko musí byť potom šírka pri veľkosti XXXL), lebo také už dávno nie sú v móde.

Dec 4, 2023
Rozhodne kvalita a cena a samozrejme výber darčekov zatiaľ ako darček som dostal od vás termo batoh ktorý sa rozpadol. Ladvinku ktorá je skôr na chrbte ako na boku. Budík s drôtom namiesto antény aaa ako ospravedlnenie som dostal za tieto nepodarky od atlas fór men krásne pánske hodinky po dvoch dňoch však rozpadol sa ciferník :( tomu sa už povie medvedí dar zo začiatku boli tam super oblečenie za nízke ceny teraz tam vidím 80 %zlavu na bundu pred 3 mesiacmi ktorá stojí rovnako ako pred tým nemení sa cena iba zľava aakoze pôvodná cena napríklad flísová bunda za 30€ po 3 mesiacoch je tam 80%zlava len za 29.90 :)! To ako fakt ? Zo začiatku tam boli super ceny ale dnes pod 10 € nekúpite a slipy fotky nepodarkov darčekov dodám neskôr

Reviews for Atlas For Men Slovensko

Zaslaný poškodený tovar

V posledných objednávkach sa mi stalo že tovar už raz vrátený od iného zákazníka mi bol poslaný, boli to vysoké topánky mali pokazený zips . Druhý pár topánok ( druh topánok takých istých -ale iné číslo) mali tiež pokazený zips. Darček v ďalšej objednávke prišiel poškodený. Mali by ste viac kontrolovať reklamovaný tovar ktorý vám zašlú zákazníci aby ten istý tovar neskončil u ďalšieho zákazníka . Nehádzať všetky objednávky do igelitových sáčkov aby sa tovar pri preprave nepoškodil.
7 days ago
Dobrý deň, ďakujeme vám za spätnú väzbu a vašu úprimnosť. Ľutujeme, že vaša skúsenosť nebola pozitívna. Vaše pripomienky sú pre nás veľmi cenné a pomáhajú nám zlepšovať naše služby. V priebehu dnešného dňa vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov pre viac informácií. Ďakujeme vám za dôveru. Tím Atlas For Men
May 30, 2024
Mimoriadne zaujímavé a pútavé sú ponuky darčekov pri kúpe iných produktov . A každý sa môže presvedčiť, že vždy a vždy medzi ponukami nájde niečo, čo stojí za kúpu.Takto som prišla k novej krásnej vetrovke, k pulovru a k ďalším pekným a kvalitným výrobkom. Rada ich nosím, lebo sú pekné, kvalitné a niečím sa odlišujú od rutiny iných obchodov. A to je ich výnimočnosť.
May 31, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívny názor, a zároveň vám prajeme veľa radosti s vašimi novými nákupmi! S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men
May 25, 2024
Produkty sú relatívne kvalitné za tú cenu, niektoré v ponuke sú však naopak neskutočne predražené, čím si to zrejme firma vyvažuje. Najčastejšie kupované veľkosti zľavnených produktov sú bohužiaľ často vypredané. Chýba mi viac trojštvrťových nohavíc z bavlny, je tu nadmiera mikrovláknových odevov.
May 27, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Niektoré produkty majú veľký úspech a tak sa rýchlo vypredajú všetky, alebo niektoré veľkosti. Stále sa snažíme sklad dopĺňať a pridávať vypredané veľkosti čí nové produkty. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
23 hours ago

S dodaným tovarom som spokojný ale tie prílohy?

S dodaným tovarom som spokojný. Sklamali ma priložené prílohy, ktoré sú v maďarskom jazyku teda aj ceny vo forintoch. Takisto bonusová príloha tabletky na prostatu by som mal objednať v Budapešti. Ale to som vám už oznámil aj telefonicky a pošlete mi aj nový katalóg v slovenskom jazyku. Takže OK.
Jun 1, 2024
Vždy čo som si objednal obyčajne pre mňa veci boli kvalitné,bez potreby ich upravovať.Rovnako transport bez problémov vtedy kedy ste ma informovali a aj dohoda s kuriérom o prevzatí tovaru bola bez problémová.Takto si predstavujem zásielku pre občana.Ďakujem s pozdravom MUDr.Chren Martin Trenčín
Jun 3, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za priaznivé hodnotenie. Teší nás, že sme mohli prispieť k vašej pozitívnej skúsenosti. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men
8 days ago
Máte pestrý a pekný výber oblečenia pre mužov za prístupné ceny. Ocenil som promptné zaslanie dvoch letných košieľ tri dni po objednávke. Ďakujem a budem naďalej vašim zákazníkom prof. Štefan Povchanič, bratislava
7 days ago
Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívny názor, a zároveň vám prajeme mnoho radosti s vašimi novými nákupmi! S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men
May 28, 2024
Vyjadrujem spokojnosť s rýchlosťou dodania od objednávky tovaru,s kvalitou tovaru s proklamonavou,celkove som veľmi spokojný a zostávam Vaším potencionálnym zákazníkom do bodúcna.Prajem všetko najlepšie. JAN
May 29, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Služby Atlas For Men sa budeme aj naďalej snažiť vylepšovať. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
8 days ago
Atlas for men si u mňa po viacerých objednávkach udržiava stálu kvalitu tovarov, aj dochvíľnosť dodania. Pri jedinom prípade, keď som objednal chybnú veľkosť, prebehla reklamácia pružne a nekomplikovane.
7 days ago
Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S pozdravom, Tím Atlas For Men
7 days ago
Maximálna spokojnosť, expresné vybavenie a spoľahlive doručenie,super komunikacia,super tovar v super cenových reláciách. Veľká spokojnosť s tovarom,dobrá kvalita,všetko super sadlo👍👍👍🫶
6 days ago
objednávky boli splnené presne podľa mojich požiadaviek a v kratkej dodacej lehote. Som s Vašimi službami spokojný. Dúfam, že takto budete plniť moje objednávky aj nadˇalej.
5 days ago
9 days ago
nakupujem pravidelne a som velmi spokojna tovar je výbornej kvality dodanie ja rýchle a komunikacia obchodu výborna cena je tiež velmi vyhovujuca a darčeky vždy potešia
JK
Jana K.
Poprad
13 days ago

Nedávno som si zakupila dámsku semišovu bundu. Je veľmi pekná a ľahučká. Je kombinovateľná s mnohými vecami. Som veľmi spokojná.

Rada nakupujem vo Vašom e-shope. Vždy tu nájdem veľa zaujímavých vecí na oblečenie, či sa to týka dámskej alebo pánskej mody.Ponukaný sortiment je za prijateľné ceny.
12 days ago
PV
Peter V.
Banská Bystrica
May 19, 2024
Už som svoje nákupy v atlasformen viackrát hodnotil - a vždy kladne, pretože mi vyhovuje sortiment ponúkaného tovaru ako aj jeho prijateľné ceny...
May 20, 2024
4 days ago
Tovar je za veľmi dobrú cenu, slušnej kvality, dodaný je rýchle, bez poštovného a väčšinou s darčekom. Som spokojná, nakupujem tu opakovane.
3 days ago
Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S pozdravom, Tím Atlas For Men
11 days ago
super pomer ceny a kvality, čast tovaru som vrátila z dôvodu nespravnej velkosti a peniaze korektne rýchlo prišli spat - spokojnosť dakujem
10 days ago
Dobrý deň, ďakujeme vám za dôveru. Nesmierne nás teší, že ste spokojná s našimi produktmi a službami. S pozdravom, Tím Atlas For Men
JB
Juraj B.
Trebišov
May 20, 2024
Pravidelne dostávam ponuky z ktorých si dosť často niečo objednám. Objednaný tovar som vždy bez problémov dostal a bol som s ním spokojný.
May 21, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
2 days ago
Dobrý sortiment tovaru, štandardná kvalita, ceny u noviniek trochu vyššie , ale v akciách ok. Príliš veľa notifikácií počas doručovania …
Jun 2, 2024
Kvalita a cena tovaru, rýchlosť vybavenia objednávky, ako aj rýchlosť vybavenia výmeny tovaru po chybe pri objednávke spôsobenej mnou.
Jun 3, 2024
May 27, 2024
Z obchodu objednávam už viac rokov. Doposiaľ mámi ba dobré skúsenosti, všetky objednávky boli vybavené včas a dodané bez problémov.
May 28, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
6 days ago
Som dlhoročným zákazníkom. Doteraz som so zakúpeným tovarom bol veľmi spokojný. Prípadne reklamácie boli vždy obratom. vybavené
5 days ago
Dobrý deň, ďakujeme vám za priaznivú recenziu. Sme veľmi radi, že sme splnili vaše očakávania. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men