Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,889 reviews in the last 12 months10,345 total reviews

Oct 7, 2023
Potešil ma tovar, ktorý som si objednal. Vylepšiť môžete najmä to, že prestanete ponúkať dva kusy tovaru, pričom jeden je dobrý, žiadaný a ten druhý už menej. Nechajte na nás, zákazníkov, aby sme si vybrali čo a koľko kusov si máme kúpiť. Ďalej kupujte u výrobcu také nohavice, ktoré nie sú enormne široké (napr. spodná šírka 22 cm pri veľkosti L; koľko musí byť potom šírka pri veľkosti XXXL), lebo také už dávno nie sú v móde.

Dec 4, 2023
Rozhodne kvalita a cena a samozrejme výber darčekov zatiaľ ako darček som dostal od vás termo batoh ktorý sa rozpadol. Ladvinku ktorá je skôr na chrbte ako na boku. Budík s drôtom namiesto antény aaa ako ospravedlnenie som dostal za tieto nepodarky od atlas fór men krásne pánske hodinky po dvoch dňoch však rozpadol sa ciferník :( tomu sa už povie medvedí dar zo začiatku boli tam super oblečenie za nízke ceny teraz tam vidím 80 %zlavu na bundu pred 3 mesiacmi ktorá stojí rovnako ako pred tým nemení sa cena iba zľava aakoze pôvodná cena napríklad flísová bunda za 30€ po 3 mesiacoch je tam 80%zlava len za 29.90 :)! To ako fakt ? Zo začiatku tam boli super ceny ale dnes pod 10 € nekúpite a slipy fotky nepodarkov darčekov dodám neskôr

Reviews for Atlas For Men Slovensko

Mar 28, 2024
Som velmi spokojna. Vsetko je primeranej kvality, rychlo dodane a velmi korektne bola vybavena aj vymena velkosti.
Apr 2, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Apr 8, 2024
Atlas je bezpochyby veľký obchod, avšak prístup k zákazníkovi nemá žiadne znaky nevšímavosti, resp. nezáujmu
Apr 9, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Služby Atlas For Men sa budeme aj naďalej snažiť vylepšovať. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 28, 2024
Kupujem si u Vás veci, ktoré potrebuje môj syn a je spokojný. Potešilo ma,že máte v ponuke pánske traky.
Apr 2, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
AH
9 days ago
Veľký výber nadrozmerného oblečenia, včasné vybavenie a dodane objednávky. Milé prekvapenie - darček.
9 days ago
Apr 6, 2024
Všetko došlo ako som objednala a v skutočnosti je to krajšie ako v katalógu.
Apr 8, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Apr 7, 2024
nakupujem už niekoľko rokov, som spokojný a preto sa sem vraciam
10 days ago
Mily a profesionalny pristup pracovnicok v call centre.
Apr 1, 2024
Moje skusenosti s Vami mám len veľmi dobre
3 days ago
Vždy ma poteší váš zodpovedný prístup k zákazníkom. Včasné a kvalitné vybavenie mojich obkednávok.
2 days ago
Apr 6, 2024
Potešilo má to, že od objednávky po dodanie tovaru, je krátky čas t. z., že pracujete operatívne.
Apr 8, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Apr 1, 2024
Som spokojný s objednávaním a dodaním,niekedy je však kvalita výrobkov horšia než som očakával.
Apr 2, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Apr 1, 2024
Zatiaľ som so všetkým spokojný. Veľkosti zodpovedajú tabuľke, až na bundu, bola o číslo väčšia.
Apr 2, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s bundou. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
6 days ago
Rýchle riešenie reklamácie. Objednal som si väčšiu veľkosť. Výmena tovaru prebehla do týždňa.
5 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Aj vďaka nej môžeme naše služby naďalej vylepšovať. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Apr 8, 2024
som spokojná s Vašimi službami,len dnes vraciam tovar lebo je veľmi veľký pre manžela top.
Apr 9, 2024
11 days ago
Celý systém predaja je výborne zorganizovaný, takže neviem či sa dá ešte niečo vylepšiť.
19 hours ago
Ja som spokojný s objednaným tovarom som spokojný. Už viac krát som si u vás objednal .
5 hours ago

newslettrov chodi priliz moc

newslettrov - z mojho pohladu spamu chodi priliz moc. polovica by bohato stacila.
Apr 10, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. V priebehu dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov pre vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 30, 2024
Potešila ma cena tovaru, prvýkrát som u Vás nakupovala a určite sa ešte vrátim:-)
Apr 2, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Služby Atlas For Men sa budeme aj naďalej snažiť vylepšovať. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
10 days ago
potešilo ma,že ste v krátkom čase vybavili moju reklamáciu - zlú veľkosť tričiek
3 days ago
Menší problém so zásielkou bol po telefonáte vyriešený k mojej spokojnosti.